منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۳۳
شناسه خبر: 366683
گروه :خبر
dsc_8186

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش گفت: فعالیت های پلیس افتخاری در قالب مشارکت های مردمی به هنجاربخشی های اجتماعی در جامعه کمک می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، سرهنگ « رحیم جهانبخش» در حاشیه دیدارهای مردمی که قرار است از این پس به صورت مداوم در روزهای سه شنبه در مرکز پلیس 197 برگزار شود گفت: 197 درگاهی برای ارتباطات مردمی با پلیس است.

وی با اشاره به اینکه شعار پلیس در پایگاه 197« شما پلیس ما باشید» است افزود: نظارت مردم بر عملکرد پلیس یکی از مهمترین موضوعاتی است که می تواند بر عملکرد هر چه بهتر نیروهای پلیس که خدمتگزار مردم هستند موثر باشد.

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه پلیس مانند تمامی ارگان ها نیازمند نظارت مردمی است اظهار کرد: پلیس از تمامی پیشنهادات، انتقادات و راهکارهای مردمی در هر چه بهتر شدن خدمات و ایجاد رضایتمندی در شهروندان و گردشگران استقبال می کند.

وی ادامه داد: هرزمان رفتار پلیس مورد تایید شهروندان بود حضور آنان در کنار پلیس می تواند این رفتار پسندیده را تقویت کند و هر جا احساس نارضایتی بود مردم می توانند با ارائه پیشنهاد و انتقاد در تغییر عملکرد و رویه پلیس به سوی رضایتمندی از خدمات پلیس گام های مثبتی بردارند.

جهانبجش با تاکید بر اینکه خط 197 پلیس به صورت شبانه روزی آماده دریافت پیشنهادات، انتقادات ،تقدیرها و راهکارهای مردمی است اظهار کرد: علاوه بر این خدمت شبانه روزی از سوی پلیس، نیروی انتظامی ویژه کیش با طراحی پایگاه دائمی 197 از این پس سه شنبه هر هفته آماده ملاقات حضور و دیدار چهره به چهره با مردم و شنیدن سخنان و راهنمایی های آنان در ارتباط با عملکرد نیروهای خدمتگزار مردمی پلیس است.

به گفته این مقام مسئول در نیروی انتظامی ویژه کیش، روان سازی ترافیک شهری، ساماندهی وضعیت موتورهای شارژی و برخورد با متخلفان این حوزه، نظارت بر تردد اتباع خارجی از جمله نکات مهمی بود که توسط شهروندان در این دیدار چهره به چهره در مرکز 197 پلیس مطرح شد.

وی در این رابطه افزود: برخورد با راکبان موتورهای شارژی که بدون استفاده از کلاه ایمنی و رعایت قوانین در شهر تردد می کند با طرح ویژه ای آغاز شده و در روزهای آتی با شیب تندتری انجام خواهد شد.

جهانبخش تصریح کرد: اتباع خارجی که به صورت غیرقانونی  وارد جزیره کیش شده و بدون دریافت کارت اشتغال در جزیره کیش مشغول به کار شوند جمع آوری و از جزیره کیش طرد خواهند شد.

وی تاکید کرد: حفظ آرامش و امنیت جانی، مالی و روحی ساکنان، سرمایه گذاران و گردشگران جزیره کیش یکی از اولویت های مهم پلیس است و ما در این مسیر هیچ کوششی فروگذار نکرده و نخواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش همچنین از همکاری ومشارکت های مردمی در کیش قدردانی کرد و افزود: پلیس افتخاری در جزیره کیش در قالب مشارکت های مردم درحوزه های اجتماعی فعال است و این نیروها عمدتا در بافت شهری حضور داشته با پلیس همکاری می کنند.

وی خاطر نشان کرد: بسیاری از موضوعاتی که نیاز به ورود پلیس داشته باشند با مشارکت های مردمی به هنجارها و مشارکت های اجتماعی بدل می شود.

در نشست چهره به چهره مردمی فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش روسای دیگر واحدهای پلیس نیز جهت پاسخگویی به درخواست های مردم حضور داشتند.

پایگاه 197 پلیس به صورت شبانه روزی در خدمت مردم جهت دریافت انتقادات، پیشنهادات، تقدیر و شکایت های مردمی است. فرماندهی نیروی انتظامی ویژه کیش در این پایگاه تا آماده شدن مرکز دائمی 197 به صورت مستمر در روزهای سه شنبه در محل سالن اجتماعات معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان آماده دیدار چهره به چهره مردمی است.

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد