منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۹:۴۷
شناسه خبر: 366425
گروه :خبر
hormoz-ir_011

در آستانه اربعین حسینی شهروندان پارسیانی با برپا کردن موکب در کنار حرم شهدای گمنام این شهرستان به پذیرایی از زائرین پیاده روی اربعین که از این شهرستان عبور می کنند مشغول هستند و تمام تلاش خود را برای میزبانی به کار گرفته اند. در این موکب دو چادر برای زائرینی که شب قصد اقامت در این موکب را داشته باشند پیش بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شهرستان پارسیان یکی از شهرستان‌های استان هرمزگان در جنوب ایران است. مرکز آن شهر پارسیان است که فاصلهٔ آن تا بندر لنگه ۲۲۰ کیلومتر است. با توجه به اینکه این ناحیه گرم و مرطوب است، اما آب و هوای پارسیان از سایر نقاط استان معتدل تر است. شهرستان پارسیان یکی از بخش‌های تابع شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان در جنوب ایران بوده است که در سال ۱۳۸۳ به شهرستان ارتقاء یافته است.

حال در آستانه اربعین حسینی شهروندان پارسیانی با برپا کردن موکب در کنار حرم شهدای گمنام این شهرستان به پذیرایی از زائرین پیاده روی اربعین که از این شهرستان عبور می کنند مشغول هستند و تمام تلاش خود را برای میزبانی به کار گرفته اند. در این موکب دو چادر برای زائرینی که شب قصد اقامت در این موکب را داشته باشند پیش بینی شده است.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد