منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۴
شناسه خبر: 312181
گروه :خبر
13950210000095_PhotoA

روسیه شب گذشته اعلام کرد که در حال بررسی طرح تولید و ساخت تانک تی 90 در داخل ایران و ارائه مجوز آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، روسیه شب گذشته اعلام کرد که در حال بررسی طرح تولید و ساخت تانک تی 90 در داخل ایران و ارائه مجوز آن است.

این مساله را «واچیسلاو خاتیلوف» معاون مدیرعامل شرکت «اورال واگن زاود»، بزرگترین سازنده تانکهای جنگی جهان مطرح کرده است.

خبرگزاری اینترفکس به نقل از خاتیلوف گزارش داد که پروژه تولید تانک تی 90 در داخل ایران به زودی به جریان خواهد افتاد. وی افزود که این پیشنهاد از طرف تهران به روسیه ارائه شده است و اگر مشتریها بخواهند آماده انجام آن هستیم.

ایران اخیرا بخشهایی از سامانه دفاع موشکی اس300 را از روسیه تحویل گرفته است. حسین دهقان وزیر دفاع ایران روز سه شنبه برای بحث درباره اس300 و همچنین چند موضوع دوجانبه دیگر به مسکو سفر کرده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور