منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۱
شناسه خبر: 251772
گروه :خبر
20

امام جمعه بندرلنگه گفت : امروزه دشمنان میخواهند اسلام را از مسیر واقعی دور و به عنوان دین خشونت و بی رحمی به جهانیان بیان کنند و وظیفه مسلمانان واقعی این است که مسیر راستین اسلام ناب محمدی(ع)را به جهانیان شناسایی و معرفی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی، امام جمعه بندرلنگه بااشاره به وقایع روز دنیا خطاب به دانش آموزان گفت: رافت و عطوفت صفات انبیائیست و رسالت پیامبر(ص) برای رحمت و برعلیه خشونت است، پیغمبر اسلام برای صید دلها آمده است و اسلام دین عطوفت و مهربانیست و حضرت محمد (ص) برای رحمت و مهربانی رسالت داشت و از خشونت و سختگیری دوری می جست و همیشه اطرافیان را به مهر و محبت نسبت به همه موجودات، سفارش می کرد.

وی تصریح کرد:امروزه دشمنان می خواهند اسلام را از مسیر واقعی دور کنند و اسلام را به عنوان دین خشونت،بی رحمی و تجاوز به جهانیان معرفی کنند .

رکنی افزود: وظیفه خطیر مسلمانان واقعی این است که هوشیاری را سرلوحه کار قرار دهند در این هرج و مرج جهانی که با برنامه ریزی آمریکا و مستکبران غربی و پولهای بادآورده سعودی ها باعث کشتار روزانه بسیاری از مسلمانان شده ،جنایات را محکوم نموده و مسیر راستین اسلام ناب محمدی(ع)را به جهانیان شناسایی و معرفی کنند.

امام جمعه بندرلنگه اظهار کرد: پیغمبر رحمت و مهربانی را در همه کارهایمان الگو قرار دهیم تا در جامعه خود و مجامع جهانی بر اساس آیه شریفه قرآن؛(( رحمتی برای عالمیان)) باشیم و به جهانیان بگوییم که مسلمانی و اسلام یعنی انس،الفت،مهربانی و عطوفت و این صفات رموز رسیدن به ذات اقدس احدیت و به کمال رسیدن انسان در این راه خواهد بود.

رکنی تاکید کرد : شما دانش آموزان و جوانان با مطالعه کتابهای درسی و همچنین کتابهای معنوی نویسندگان بزرگ و استفاده از معلومات دینی و مذهبی برگرفته از قرآن ،انبیا و ائمه اطهار مسیر حقیقی اسلام راستین را آموخته و در جهان پراکنده کنید.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است