منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۲
شناسه خبر: 239271
گروه :خبر
P7890252
 

غفلت مسئولین حاجی آبادی از بزرگترین بخش شهرستان؛

مسدودی ۱۰ روزه محور احمدی – سیاهو در اثر باران و ریزش سنگ

بارانهای اخیر در منطقه احمدی وسیخوران سیاهو باعث ریزش سنگ از کوه در جاده شده که هم کنون با گذشت 10 روز از این اتفاق محور بندرعباس- احمدی مسدود است.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد،محور سیاهو -احمدی یکی از پرمحورهای مهم ارتباطی بخش های احمدی، فارغان و کوهشاه به بندرعباس که روزانه بالغ بر 300دستگاه وسیله نقلیه در این محور رفت وآمد دارند و محور عبور و مرور به استانهای همجوار نیز می باشد.

احمدی یکی از بزرگترین بخش های شهرستان حاجی آباد است که درشمالی ترین نقطه استان هرمز گان قراردارد و بیشترین عبور و مرور اهالی به بندرعباس از محور سیاهو احمدی صورت می گیرد جاده فوق مشکلات فراوانی را به بار می آورد.

 رانندگان محور احمدی و سیاهو با اشاره به خرابی جاده و کند شدن عبور و مرور تاکید دارند که از مسئولین راه و شهرسازی استان نسبت به بررسی موضوع و رفع مشکل اتخاذ تصمیم نمایند که در صورت ادامه بارندگی ها احتمال مسدود شدن محور حتمی خواهد بود.

منطقه احمدی به لحاظ نداشتن نمایندگی اداره راه وشهرسازی همیشه بامشکل خرابی راه ها روبرومی باشد جاده های ارتباطی روستاها به مرکز بخش خراب وصع العبور می باشد که مردم بامشکل جدی روبرو هستند این محور راه بالغ 200روستا به محور اصلی بندر عباس وصل می کند وجمعیتی بالغ بر20هزار دربردارد و خرابی این مسیر اهالی منطقه احمدی جهت اعزام بیماران به مرکز استان بامشکل جدی روبرو کرده است.

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند