منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۹:۱۰
شناسه خبر: 193728
گروه :خبر
مساجد بشاگرد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد از غباروبی مساجد شهری این شهرستان برای ورود به ماه ضیافت الهی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام صابر پروین ،رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد  در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز گفت: رمضان ماه خودسازی و عبادت بندگان به درگاه خداوند است و باید تلاش کرد تا با فراهم کردن تمامی امکانات موجود در شهرها و روستاها و آماده سازی مساجد ، زمینه را برای حضور با معنویت مردم در این ماه پربرکت فراهم کرد.

پروین اظهار داشت: مومنان باید از فرصت درک این ماه با عظمت به خوبی استفاده کرده و فرصت عبادت و بندگی را قدر بدانند و ارتباط خود را با خدا افزایش دهند.

وی افزود: هم اکنون مساجد در سطح مناطق شهری و روستایی شهرستان بشاگرد مستقر می باشد که تمامی این مساجد در دهه تکریم مساجد برای استقبال از ماه مبارک رمضان آماده شده اند.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد تصریح کرد : مهمترین برنامه در طول ایام ماه مبارک رمضان ، انس و الفت بیش از پیش جوانان با مسجد است که به این منظور ارتباطی موثر میان مساجد ، مدارس و حوزه علمیه شهرستان بشاگرد ایجاد شده تا با اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی منسجم بتوانیم بیش از گذشته نسبت به جذب جوانان اقدام نمائیم .

پروین تصریح کرد: مسجد امام علی (ع) و مسجد فاطمه الزهرا (س) در شهر سردشت و همچنین مساجد شهر گوهران در شهرستان بشاگرد غبارروبی و برای ماه مبارک رمضان آماده سازی شدند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی