منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
شناسه خبر: 319067
گروه :خبر
1

دومین دوره مسابقات دوچرخه سواری کوهستان با شرکت 50 دوچرخه سوار در بندرعباس به پایان رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از ورزش هرمزگان ، این مسابقات در ماده کراس کانتری و با حضور ۵۰ دوچرخه سوار در دو بخش آقایان و بانوان در پارک کوهستانی پنجه علی برگزار شد.

 

در رقابت های بخش مردان و در رده سنی بزرگسالان که به مسافت ۱۴ کیلومتر برگزار شد، محمدامین معلمی، رضا حقیقت و سعید رهنما اول تا سوم شدند.

 

در رده سنی جوانان نیز دوچرخه سواران مسافت ۱۰ کیلومتری را با یکدیگر رقابت کردند که در پایان ابوبکر شهرکی، محسن کاشانی و حسین حسن پور در رده های اول تا سوم قرار گرفتند.

 

اما در مسابقات بخش بانوان که در مسافت ۵ کیلومتری برگزار شد، نفیسه کاشانی، مینا کناری زاده و صدیقه خسروی عناوین اول تا سوم را از خود کردند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی