منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۴
شناسه خبر: 259396
گروه :خبر
IMG_6202

همزمان با افتتاح پیست سوارکاری شهید عمرانی میناب ۲۲ سوار کار از شهرستان میناب،بندرعباس و بندرلنگه با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از میناب جنوب،همزمان با افتتاح پیست سوار کاری شهید غلامرضا عمرانی در میناب ۲۲ سوار کار در حضور تماشاگران یک قابت جذاب و دیدنی از خود به نمایش گذاشتند.

این مسابقات که در دو گروه نریان و مادیان با شرکت کننده هایی از شهرستان میناب ،بندرعباس و بندرلنگه اجرا شد نفرات اول تا سوم  در هرگروه مشخص و به مرحله فینال راه یافتند.

در مرحله فینال در گروه مادیان بهزاد ذاکری با اسب بی بی گل  با نام مالک فرهاد شجاعی با شکست دیگر سوارکاران توانست به عنوان مقام قهرمانی در گروه خود دست پیدا کند.

سپس در همین گروه احمد رحیمی با اسب آذرخش با نام مالک فاروق پاتو و امیر حسینی با اسب بلوچ با مالکیت مجتبی مظفری به ترتیب در جایگاه دوم تا سوم این مسابقات در گروه مادیان قرار گرفتند.

 

سپس در گروه نریان چابک سوارانی چون حامد زابلی با اسب چابک به مالکیت اسلام سقانژاد مقام اول و منصور نیکبخت با اسب دیبا با مالکیت خودش و همچنین رضا ذاکری با اسب گیسو با مالکیت فرهاد شجاعی به مقام دوم و سوم در گروه مادیان رضایت دادند.

در پایان  از فرمانده سپاه میناب به خاطر زحمات شایانی که در آماده سازی و تکمیل پیست بعنوان هدیه بسیج به مردم میناب اختصاص دادند تقدیر و تشکر شد.

به همین ترتیب به نفرات اول تا سوم در هر گروه لوح تقدیر و اهدای وجه نقدی توسط هیئت سوارکاری ،تربیت بدنی ،سپاه و دیگر اداراتی که همکاری ویژه ای در برگزاری این مسابقات داشتند تجلیل شد.

انتهای پیام/ز

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است