منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
شناسه خبر: 344898
گروه :خبر
123

مدیر کانون فرهنگی هنری و ورزشی روستای رضاعلیچی میناب از برگزاری مسابقات اذان از سری مسابقات جشنواره آسمان هشتم در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حبیب حقانی، مدیر کانون فرهنگی هنری و ورزشی روستای رضاعلیچی میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب گفت: تا کنون ۱۷کانون فرهنگی نفرات خود را جهت شرکت در مسابقه اذان در جشنواره آسمان هشتم معرفی کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال بی نظیر کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان در مسابقات جشنواره آسمان هشتم، مسابقات اذان در مسجد امام حسن مجتبی (ع) روستای رضاعلیچی برگزار می شود.

مدیر کانون فرهنگی هنری و ورزشی روستای رضاعلیچی میناب اظهار کرد: برای شرکت در مسابقات اذان تا رده سنی ۲۵سال اسم نویسی شده اند.

وی هدف از برگزاری این مسابقات انس و الفت و ترویج معارف الهی و تشویق نسل جوان برای حفظ و انتقال احکام الهی در جامعه عنوان کرد و گفت: برای برگزاری این مسابقات برنامه ریزی جامعی جهت رقابت شرکت کنندگان در رشته اذان انجام شده  که تاکنون ۵۴نفر برای این مسابقات اسم نویسی کرده اند که امیداست تعداد شرکت کنندگان به ۷۰نفر هم برسد.

به گفته مدیر کانون فرهنگی هنری و ورزشی روستای رضاعلیچی میناب افتتاحیه برگزاری  مسابقات روز دوشنبه ۱۸مردادماه امسال می باشد و  از طریق تماس تلفنی به مدیران کانون های فرهنگی از زمان دقیق مسابقه اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است