منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۰
شناسه خبر: 206292
گروه :خبر
IMG-20150729-WA0002

هنرمند فیلمساز و کارگردان با سابقه هرمزگان با اشاره به وضعیت فرهنگی و هنری هرمزگان گفت : مسولین و مدیران استان کمتر توجهی به مقوله فرهنگ و هنر دارند و حمایت‌های مالی و درخواست “بودجه” در رده آخر کار مدیران استان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، مسعود میرزایی کارگردان با سابقه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با بیان اینکه شرکت های گردن کلفتی که از موقعیت استراتژیکی بندرعباس استفاده می کنند کمترین هزینه ای را در قبال کارهای فرهنگی و هنری پرداخت نمی کنند اظهار کرد : اصولا به این مقوله فرهنگ و هنر فکری نشده است که بخواهند کاری انجام دهند و بودجه های فرهنگی استان را ارتقا دهند.

 
وی اضافه کرد :مسئولین بر این باورند که اگر اقتصاد درست شود و تجارت رونق پیدا کند و قبل از آن روابط سیاسی درستی به وجود آوردند بقیه مشکلات به خودی خود حل می شود تا بر این اعتقاد هستند برنامه ریزی خرد کلان آن نیز براساس بی توجهی کامل به مقوله فرهنگ و هنر ادامه پیدا خواهد کرد.

 
فیلم ساز هرمزگان با بیان اینکه بندرعباس شهر تجارت و صنعت بزینس است مسولین و مدیران استان کمتر توجهی به این مقوله دارند تصریح کرد: اصولا هنر و فرهنگ به اعتقاد این مدیران اولویت آخر است و آنها بر این باورند که تا مشکلات اقتصادی و سیاسی و معشیتی وجود دارد نباید به فرهنگ و هنر پرداخت.

 

 

وی ادامه داد: مسئولین و مدیران استان جایگاه فرهنگ را نمیشناسندو تاثیر آن را باور ندارند آنها نمی دانند که هنر چه تاثیری در روابط درست اجتماعی دارد و در استفاده بهینه ذخایر و منابعی که هرروز به ما از صرفه جویی در آن می گویند.

 

 

میرزایی خاطر نشان کرد:کمترین بودجه درمسایل فرهنگ هزینه می شود و ناکارمدترین افراد در قسمت فرهنگی گمارده می شود وبه طبع تصمیمات نادرستی که در این عرصه گرفته می شود و اندک ریایی هم که باید خرج فرهنگ شود به دور ریخته می شود.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان