منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۴
شناسه خبر: 368694
گروه :خبر
%d8%ae%d9%86%d8%ac%db%8c-%d9%86%d9%85%d8%a7%d8%b2%d8%ac%d9%85%d8%b9%d9%87

امام جمعه اهل سنت پارسیان با اشاره به اختلاف های مسئولین هرمزگان گفت:مسئولین هرمزگان اختلافات را کنار بگذارند وبه مشکلات مردم رسیدگی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛ شیخ احمد خنجی، امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه گفت:خداوند نعمت امنیت ودوستی وصلح وآرامش جامعه را به ما عطا فرمود وباید همیشه این نعمت خداوند را شاکر باشیم .

 

شیخ خنجی اظهار کرد:در زمان پیامبر(ص)گروههای مختلف قریش به مسلمانان حمله ور شدند تا ریشه اسلام را ازبین ببرند و امروز نیز در زندگی ما این مصداق وجود دارد وقتی که همسایگان وعزیزان ما نیز مسئله الحاق وانتزاع را به وجود آوردند تا ما را منتقل کنند، وآنچه که باعث شد لطف ونعمت خداوند وهمراهی مسئولین با ندای مردم بود که دست اندازی به حریم ما کوناه شد.

 

امام جمعه اهل سنت پارسیان افزود: لایحه ای که بدون اطلاع همگان مصوب شده بود می خواستند در دولت تدبیر وامید این لایحه را اجرایی کنند که تدابیر این دولت باعث این شد که به نیرنگ ها وخواسته های ناعادلانه آنها اشراف پیدا کنند ونگذارند با تأسی از امر خداوند وهمچنین استقامت استاندار وسایر مدیران اجرایی شهرستان ونمایندگان مجلس با مردم هم صدا شدند تا آنجا که این لایحه و مصوبه لغوشد.

 

وی با قدردانی از استاندار هرمزگان اظهار کرد: در طول عمر خود به یاد نداریم که استانداری در طول دوسال این همه رفت وآمد به شهرستان دور افتاده داشته باشد واز آن سرکشی کند.

 

شیخ خنجی به اختلاف های استاندار وبرخی نمایندگان مجلس اشاره و ادامه داد: اگر امروز استان دارای اختلاف ها وتشتت هایی است باید راه گفتگو را که عاقلانه ترین راه می باشد را انتخاب کنیم، امروز اختلاف ودورنگی ما جامعه ما را به مقصد مطلوب نمی رساند و استان را متحول نخواهد کرد واستاندار و نمایندگان مجلس اختلافات را کنار بگذارند و در زمینه عدالت اجتماعی دست به دست هم دهید تا معضلات استان برطرف شود.

 

رادمهر، فرماندار پارسیان نیز در پایان خطبه های نمازجمعه اهل سنت شهرپارسیان با قدردانی از مردم شهرستان گفت: اگر امروز پارسیان بالاترین ضریب امنیت را در بین شهرستان های استان هرمزگان دارا می باشد به برکت همین مردم فهیم و وحدت خوب این مردم است.

 

فرماندار پارسیان افزود: دولت تدبیر وامید در اوج مشکلات کشور بر روی کار آمد که مشکلات سیاسی وروابط بین الملل،اقتصادی وتورم سرسام آور وآسیب های اجتماعی نمونه ای از این مشکلات بود که این دولت به به کار گرفتن تیم هایی در جبهه سیاست داخلی وخارجی شروع به کار کرد وتوانست برخی از این مشکلات را بهبود ببخشد.

 

وی ادامه داد: اگر همسایگان همجوار چشمشان را به این شهرستان دوخته اند به دلیل اطلاعاتی است که  از منابع غنی این شهرستان دارند .

 

رادمهر با انتقاد از برخی صاحبان تریبون در حمله به دولت گفت:تریبون باید در راستای حقوق مردم استفاده شود وحق الناس است ،انتقاد سازنده و راهکار می تواند مطلوب و هدفمند باشد نا اینکه تخریب کنیم.

 

 

انتها پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد