منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 306638
گروه :خبر
456442

فرماندار حاجی آباد در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی گفت: امنیت غذایی یکی از موضوعات مهم است و وظیفه ما مسئولین است که با نظارت و بازرسی مستمر برای مردم امنیت غذایی ایجاد کنیم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم حاجی آباد،اصغر جهانگیری فرماندار حاجی آباد با اشاره به هفته سلامت خاطر نشان کرد: نعمت سلامت در دین مبین اسلام از جایگاه بلندی برخوردار است و انسان ها تا زمانی که آن را از دست ندهند هیچگاه قدر آن را نمی دانند.

 

وی افزود :برای ارتقاء شاخص های بهداشت و سلامت عمومی در جامعه باید راهکارهای مناسب را در دستور کار باشد،وی توجه به سالم سازی محیط مدارس و همچنین سلامت و بهداشت دهان و دندان دانش آموزان را به عنوان آینده سازان کشور بسیار مهم دانست و گفت ، با سرمایه گذاری ها و برنامه ریزی های مناسب در این حوزه باید سلامت این قشر را فراهم کنیم.

 

رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان حاجی آباد عنوان کرد: مسئولین باید دانش و آگاهی مردم را نسبت به مسائل بهداشت و سلامت افزایش دهند تا خدو مردم برای پیشگیری و مقابله با بیماریها و سلامت محیط مشارکت داشته باشند.

 

جهانگیری با تاکید بر اهمیت بهداشت و سلامت گفت : تامین و ارتقای سلامت افراد جامعه وظیفه همه مسئولین است که در این خصوص جدیت دستگاه های اجرایی ذیربط و نهاد های نظارتی ضروری است و انتظار می رود که همه دستگاه ها همکاری داشته باشند و آموزش عملی در دستور کار قرار گیرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان