منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴
شناسه خبر: 238260
گروه :خبر
image376966

نماینده مردم تهران تصریح کرد: برخی از مسئولین به جای تشکر اعلام کردند که با گرفتن این افراد راه نفوذ بسته نمی شود و سعی در کوچک شمردن این کار داشتند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ اسماعیل کوثری، عضو کمیسیون امنیت ملی در خصوص جلوگیری از عملیات نفوذ با دستگیری عاملان نفوذی در کشور گفت: بعد از توافق برجام، آمریکایی ها با همراهی عوامل داخلی برنامه ریزی های گسترده ای برای اینکه جای پای خود را در کشور محکم کنند داشتند.

وی در ادامه افزود: در نهایت با برنامه هایی در جهت امورات فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و حضور تلاش کردند حضور خود را در ایران قطعی کنند و به مرور زمان بر روی جنایت های آمریکا به اشکال مختلف سرپوش بگذارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه برخی تلاش کردند آمریکا را در ذهن مردم خوب جلوه بدهند افزود: تلاش زیادی از سوی جریان های نفوذی در کشور صورت گرفت تا جنایات آمریکا در حق ایران فراموش شود.

کوثری تصریح کرد: عده ای در داخل به هر شکلی سعی در توجیه کردن آمریکا و اقدامات آنها در رسانه ها داشتند تا جایی که وزیر صنعت و معدن اظهار کرد که مدیر توانمند در داخل وجود ندارد و باید مدیر از خارج کشور وارد کنیم.

وی همچنین گفت: همه این موارد نشان دهنده حالاتی است که فضا برای حضور تفکر استکباری در داخل کشور آماده شده بود؛ در نهایت با تذکرات رهبری و روشنگری ایشان، نیروهای سپاه با اطلاعاتی که داشتند و اسنادی که علیه آنها به دست آورده بود، این افراد را دستگیر کردند.

نماینده مردم تهران تصریح کرد: برخی از مسئولین به جای تشکر اعلام کردند که با گرفتن این افراد راه نفوذ بسته نمی شود و سعی در کوچک شمردن این کار داشتند.

کوثری در پایان خاطرنشان شد: مایه تأسف است که مسئولین این چنین اظهار نظر می کنند این در حالی است که مسئولیت آنها این است که پاسخگو باشند که چرا راه را برای نفوذ و جسارت این افراد باز کرده اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند