منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸
شناسه خبر: 200649
گروه :خبر
20150708093620
 

رئیس هیئت فوتبال شهرستان بندرلنگه

مسئولیت ها ی نظام یک فرصت برای خدمت است

رئیس هیئت فوتبال شهرستان بندرلنگه گفت : تمامی مسئولیت ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک فرصت برای خدمت افراد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، ماشاالله اورنگی رئیس هیئت فوتبال شهرستان بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار مروارید نیوز گفت : انتصاب و بر عهده گرفتن مسئولیت باید با تحلیل توانمندی ها برای بر عهده گرفتن امور اجرایی و ادای دینی که بر گردن ما نهاده شده است باشد و در کارها باید از افراد علاقمند ، متخصص و پیگیر استفاده کرد.

وی افزود : تعامل و سازماندهی سر لوحه کار هیئت قرار گرفته و تمام تلاش بر این است که ابتدا اخلاق و فرهنگ را به فوتبال ورزشی شهرستان هدیه کنیم و همه امور مستلزم نظم و انضباط در اجرائیات است .

رئیس هیئت فوتبال بندرلنگه اضافه نمود : وضعیت امور در همه ابعاد بایستی ساماندهی شود و وظیفه مدیریت در اصل ساماندهی و برنامه ریزی و کنترل با استفاده از نیروی متخصص است .

اورنگی ادامه داد : در انتخاب اعضاء توانایی ، تجربیات ، سوابق و دلسوزی افراد در نظر گرفته می شود و هدف اصلی ارتقاء سطح فوتبال شهرستان است و به کارگیری همه ابزارهای تشکیلاتی باعث پویایی در عمل می شود .

وی در ادامه عنوان نمود : ظرفیت لنگه بالاتر از شرایط حال است باید تلاش شود تمام ظرفیت ها به منصه ظهور برسد.

رئیس هیئت فوتبال بندرلنگه در پایان گفت : در اولین گام احکام آقایان علی صیادی بعنوان دبیر هیئت و روح الله میرزایی بعنوان نایب رئیس هیئت صادر و ابلاغ نموده است.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی