منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
شناسه خبر: 323091
گروه :خبر
8269361955512002099

با جود هشدارهای فراوان امام(ره)و مقام معظم رهبری در خصوص نهاجم فرهنگی اما اینطور به نظر می رسد که مسئولان مربوطه درک درستی از این تهاجم فرهنگی ندارند و انگار در خوابی عمیق فرو رفته اند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ در این دنیای وانفسای امروزی که دولتهای استکباری سعی در این دارند که روز به روز انسانها را مشغول نیازهای نفسانی کنند و آن ها را از شناخت حقایق پیرامون خود باز دارند، اما در کشور عزیزمان ایران خبر دیگریست! جمهوری اسلامی همواره در تلاش بوده تا مردمش پرسشگر باشند و در راستای رشد و کمال انسانی قدم بردارند اما تنها موردی که از گرفتار شدن به آن نگران بودیم نفوذ فرهنگی و سردرگمی فرهنگی بود که بارها امام( ره)و مقام معظم رهبری به خطرناک بودن این تهدید جدی هشدارهای فراوانی دادند!

 
اما با تمام وجود این هشدارها اینطور به نظر می رسد که مسئولان مربوطه اصلا درک درستی از این تهاجم فرهنگی ندارند و انگار در خوابی عمیق فرو رفته اند! البته رهبر معظم بارها گفته اند که تبادل فرهنگی خوب است اما دشمن به فکر تهاجم فرهنگی است هرچند نمی توان از کارهای فرهنگی که برخی انجام داده اند مانند ابراهیم حاتمی کیا، فرج ا…سلحشور، مجیدی و…تشکر نکرد.

 
دشمن در تهاجم فرهنگی برخلاف اسم فرهنگی ابتدا روی اعتقادات کار می کند و مردم را نسبت به دین بی رغبت می کند و هم زمان آن جامعه را مورد حمله فرهنگ باطل خود قرار می دهد.

 
ولی قابل توجه است که مسئولین مربوط سوال می شود چه کرده اند؟ پاسخشان این است که در پی راه حل هستند، اما خوب است کمی به سال های نه چندان دور در دوران دفاع مقدس نگاهی بکنند و ببینند که چگونه با اعتقاد مستحکم می تواند حتی سخت ترین مشکلات را پشت سر بگذارند.

 
یکی دیگر از مشکلات امروز جامعه ما این است که برخی افراد در پست های مهمی هم هستند که دچار استحاله فرهنگی شده و آن سوی تمدن را مظهر تمدن می دانند و از طرف دیگر تلاش و همت کافی برای انتقال مبانی اعتقادی را به شکل صحیح ندارند و تلفیق این دو باعث رخداد یک فاجعه است و لذا از مسئولان می خواهیم با ارائه فرهنگی غنی ایرانی و فرهنگ جهاد و همچنین اعتقادات صحیح به افراد متفکر، افراد را در معرض تفکرات غنی و صحیح قرار دهند.
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی