منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
شناسه خبر: 328139
گروه :خبر
IMG15231819

صدور حکم ناعادلانه و محرومیت دانشجوی انقلابی از خدمات رفاهی دانشگاه آیا چیزی جز کینه با دانشجویان انقلابی است لذا هشدار می دهیم بر اثر فشارهای بیرونی تصمیم گیری نکنید و نسبت به نیروهای مومن و انقلابی گاز انبری عمل نکنید چرا که جنبش دانشجویی از همه ی چیز خود خواهد گذشت اما نمیگذارد عده ای مسیر دانشگاه های ما را عوض کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ بیانیه جمعی از دانشجویان انقلابی بشاگرد در خصوص حمایت از دانشجویی انقلابی دانشگاه هرمزگان”سید محمد متولی” به شرح ذیل است: اگر دانشگاه اصلاح شود مملکت اصلاح می شود و اگر دانشگاه فاسد شود ممکلت فاسد می شود. امام خمینی(ره)

 
عزیزان من! دانشگاه مرکز علم و آگاهی است هر چیزی مزاحم علم باشد، جایش در دانشگاه نیست. دانشگاه ضربه اساسی را از همین دخالت‌ها و نقش آفرینی متحجران سیاسی در محیط های دانشجویی می خورد. امام خامنه ای(مدظله العالی)

 

 

انقلاب اسلامی همواره با پایبندی به اصول حقه خودش در مسیر تندبادهای روزگار مصون مانده و توانسته در این بین با قدرت گام بردارد. انقلاب نه تمام می شود و نه تمام شدنی است. تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده در طول لحظه به لحظه این انقلاب همواره انقلابی دیگر می شود. درسنامه انقلاب اسلامی از ۵۷ تا هشت سال جنگ، از تحریم های اقتصادی تا جنگ فرهنگی، از فتنه ۷۸ تا فتنه۸۸ همه اینها انقلاب هایی درون انقلاب اسلامی است. انقلاب هایی که قرآن نوید می دهد تا چهره نفاق را رسوا کند.

 
یکی از این مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی فتنه ۸۸ است که عمق دشمنی گفتمان چپ را با انقلابی بودن جمهوری اسلامی نشان داد. تا لکه ننگ باغی انقلاب بر چهره ی رئیس دوره اصلاحات بخورد. اما فتنه تمام نشد چرا که فتنه گران با لطف انقلاب اسلامی آب در دلشان تکان نخورد.

 
کسانی که یک روز با نظام دشمنی کردند و حال برای ما پز روشنفکری می دهند هنوز جواب ندادند جرم کسانی که در یک کشور علیه نظام حاکم فتنه و شورش می کنند چیست؟ باید از این افراد به اصطلاح روشنفکر پرسید که در همان نظام های لبیرال دموکرات غرب هم کسی حق ندارد نظام حاکم را نقد کند چه برسد علیه آن فتنه انگیزی کند.

 
ضرب المثلی هست که می گوید: محبت که از حد بگذرد ابله گمان بد می برد. قصه ما و فتنه گران ۸۸ این است.سیر سیاسی کردن دانشگاه ها و تبدیل کردن دانشگاه به باشگاه سیاسی به ایستگاه دانشگاه هرمزگان رسیده است. با مرور اتفاقات یک سال اخیر بیم آن می رود که دانشگاه بازیچه جریان های سیاسی ناسالم قرار گیرد  و وجود فتنه گرانی که به فرموده رهبر انقلاب کشور را به لبه پرتگاه بردند. و حال امروز می بینیم همان فتنه گران دغدغه اسلام و نظام را دارند و به دنبال گدایی کردن جایگاه خوبش در دانشگاه هستند.

 

اگر دانشگاه محل فتنه گران شد جامعه هم محل فتنه گران می شود همانطور که امام فرمودند اگر دانشگاه فاسد شد مملکت هم فاسد می شود.

 
حال باید از مسئولین دانشگاه هرمزگان پرسید آیا شما فتنه ۸۸ را به فراموشی سپرده اید؟ که اجازه ورد افراد فتنه گر را به دانشگاه می دهید؟

 
باید پرسید آیا دانشگاه هرمزگان به دنبال اجرای منویات رهبر انقلاب است یا اجرای فرمانهای فتنه گران؟

 
صدور حکم ناعادلانه علیه کسی که مانع ورد افراد فتنه گر شده است. آیا چیزی جز کینه با دانشجویان انقلابی است. جوانان مومن و انقلابی که رهبر انقلاب می فرماید قدر انها را بدانید. انها را متهم به تندوری و افراطی گری نکنید در مواقع لزوم اینها سینه خود را سپر دولتها می کنند. حال باید دید که سیاست گذاری دانشگاه هرمزگان چقدر از فرمانهای امام خامنه ای فاصله گرفته است. بواسطه ورود افراد فتنه گر به دانشگاه، دانشجویی را از اقدامات رفاهی دانشگاه محروم می کنند. باید پرسید کدام بند از کمیته انظباطی شما اجازه چنین حکمی را داده؟ آیا به شما اجازه داده تا افراد معلوم الحال فتنه را به دانشگاه دعوت کنید و در مقابل با فراد انقلابی چنین برخوردهایی داشته باشید؟

 
امروز یک بار برای همیشه باید مسئولین دانشگاه و جبهه انقلابی استان این مسئله را حل کنند یا دانشگاه را به افراد معلوم الحال بسپارند و اجازه جولان دادن فتنه گران را بدهند یا تمام نیروهای انقلابی در این خصوص مسئولان دانشگاه را محکوم کنند.

 
اگر دانشجو مقابل ورودافراد فتنه گر می ایستد وظیفه اوست اما وظیفه شمای مسئول دانشگاه چیست؟

 
امروز جنبش دانشجویی استان در پیج حساس تاریخی خود قرار گرفته است. جنبش دانشجویی نباید اجازه جولان دادن را به افراد معلوم الحال ان هم در مهمترین مرکزاستان بدهد.

 
مسئولان دانشگاه از سکوت و رأفت دانشجویان انقلابی در خصوص قبح شکنی از فتنه۸۸سو، استفاده کردند و علیه دانشجوی انقلابی حکمی ناعادلانه صادر کردند. اما اگر از روز اول مسئولان دانشگاه درخصوص این قبح شکنی ها به پای میز محاکمه کشیده می شدند .قصه طور دیگری بود.

 
در پایان ما دانشجویان انقلابی شهرستان بشاگرد در خصوص قبح شکنی های صورت گرفته در دانشگاه هرمزگان نسبت به افراد معلوم الحال فتنه نارضایتی خود را اعلام می داریم و خواستاریم مسئولان دانشگاه هر چه سریعتر این روند را متوقف کرده و به خط انقلاب بر گردند.

 
ما دانشجویان انقلابی بشاگرد حمایت خود را از سید محمد متولی اعلام می داریم و خواستار اعلام ورود دادستانی به این مسئله هستیم تا علیه دانشگاه هرمزگان به دلیل اعمال خلاف قانون و ورود افراد فتنه گر بدون مجوز شورای تامین اعلام جرم کند.

 

دانشجویان انقلابی بشاگرد خواستار یکدستی جنبش دانشجوئی استان نسبت به این مسئله هستند و اعلام  می دارد امروز پای آبروی جنبش دانشجویی انقلابی در میان است و تنها بحث شخص مطرح نیست.
ما دانشجویان انقلابی بشاگرد از دلسوزان و دغدغه مندان استان هرمزگان اعم از نماینده های مجلس تا مسئولین انقلابی این استان خواستاریم نگذارند دانشگاه هرمزگان اینگونه عمل کند.

 
سخن آخر خطاب به ریاست محترم دانشگاه هرمزگان در دوره حضرتعالی تصویر شخصی که بر اساس مصوبه قانونی ممنوع االتصویر بود در دانشگاه شما پخش شد چرا نسبت به زیر پا گذاشتن قانون کشور بندهای کمیته انضباطیتان به نمایش در نیامد. به راستی این همه قبح شکنی و تطهیر فتنه گران در دانشگاه شما برای چیست؟ هشدار می دهیم بر اثر فشارهای بیرونی تصمیم گیری نکنید و نسبت به نیروهای مومن و انقلابی گاز انبری عمل نکنید. چرا که جنبش دانشجویی از همه ی چیز خود خواهد گذشت اما نمی گذارد عده ای مسیر دانشگاه های ما را عوض کنند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است