منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۷
شناسه خبر: 256967
گروه :خبر
02

مسئول بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش از بازرسی وضعیت بهداشت مدارس در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، خلیل علیرضایی در رابطه با بازرسی وضعیت بهداشت مدارس در جزیره کیش گفت: بازرسان این مرکز از بهداشت محیط مدارس اعم از آب، فاضلاب، سرویس های بهداشتی، سیستم دستشویی ها، آبرسانی و آبخوری ها،بوفه ها ، ودر کل وضعیت بهداشتی مدارس بازرسی کردند.

وی در خصوص عرضه مواد غذایی در بوفه مدارس گفت: بازرسان بر عرضه مواد غذایی در بوفه های مدارس که باید «پایگاه تغذیه سالم» باشند را نظارت می کنند.

علیرضایی افزود: در این بازدیدها رعایت بهداشت فردی توسط عرضه کنندگان مواد غذایی اعم از داشتن روپوش ،فراگیری آموزش های لازم  و دارا بودن کارت بهداشت  نیز مورد بازرسی قرار میگیرد.

وی اظهار کرد: نحوه بازرسی از فضای خود بوفه هاکه باید مناسب طبخ و عرضه غذا باشد و نظارت بر نوع غذایی است که بوفه های مدارس تولید و توزیع می کنند.

این مسئول ادامه داد: جلوگیری از عرضه سوسیس، کالباس و نوشابه های گازدار در این بوفه ها یکی از موارد مهم بازرسی هاست.
علیرضایی زاده گفت :در این بازدیدها توصیه های لازم بهداشتی ، همچنین در خصوص عدم عرضه محصولات غیر مجاز در مدارس داده شده است .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان