منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
شناسه خبر: 296339
گروه :خبر
میرزایی-2

امام جمعه پارسیان با اشاره به شعار”اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل”گفت:همه مسئولین با حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور، تحقق شعار سال را ایجاد نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر ضمن تبریک سال نو ، اظهار کرد: با توجه به اینکه مسئله برجام به فرجام رسید وهمچنین تحریم های ظالمانه ای که برملت ایران اسلامی تحمیل شده بود از بین رفته است،مقام معظم رهبری با بینشی عمیق بار دیگر روی اقتصاد مقاومتی تأکید نودند وشعار سال 95 را،اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل نامگذاری نمودند.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به بیانات مکرر مقام معظم رهبری در سال گذشته نسبت به اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد:ایشان شعار امسال را در راستای شکوفایی اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی ملت ایران انتخاب نمودند و براستفاده از تولید داخلی و عدم وابستگی به خارج از مرزها را مد نظر دارند.

 

حجت الاسلام میرزایی افزود:شعارهایی که مقام معظم رهبری هرساله در ابتدای سال انتخاب می کنند براساس شرایط کشور و نقشه های دشمن است وایشان با توجه به اوضاع جامعه عنوان شعار سال را برمی گزینند تا ملت ایران آگاه تر شوند و تمرکز خود را برای استحکام آن شعار حفظ نمایند وبا جدیت واقتدار در پی پیشرفت آن تلاش نمایند.

 

وی ادامه داد:همگان وظیفه دارند تا منویات مقام معظم رهبری پیرامون شعار سال 95 را سرلوحه کار وعمل خود قرار دهند و با همدلی بین دولت وملت و با پیشرفت هایی که به دست خواهیم آورد جلوی نفوذ دشمن را گرفته وآنان را ناامید و از توطئه های شوم آنان در امان باشیم.

 

امام جمعه پارسیان درپایان گفت:امیدواریم سال 95 سالی توأم با خیر و برکت و سلامتی برای عموم مردم باشد و شاهد موفقیت‌ و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در این سال باشیم.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است