منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۳
شناسه خبر: 230349
گروه :خبر
d3de97657cc0942d68ff909449fda6bf
 

هنرمند ورزشکار هرمزگانی مطرح کرد؛

مسئولان باعث فاصله گرفتن جوانان از ورزش نشوند

هنرمند ورزشکار هرمزگانی با اشاره به اینکه مسئولان باعث فاصله گرفتن جوانان از سالن ها و مکان هاى ورزشى نشوند،گفت:همکارى نکردن مسولان تربیت بدنى براى حضور درمسابقات استانی و کشوری از جمله مشکلاتی در این عرصه ورزشی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، علی کریمی هنرمند ورزشکار هرمزگانی صبح امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده  اظهار کرد:از سال 1380 برای سلامتى و با هدف ورود به مسابقات و کسب عناوین براى شهرم وارد عرصه ورزشی تکواندو شدم .

وی به مسایل و مشکلات در این عرصه ورزشی پرداخت و بیان داشت :  نبود امکانات کافى درشهرستان ها وسالن هاى آماده براى تمرین وهمکارى نکردن مسولان تربیت بدنى براى حضور درمسابقات استانی و کشوری از جمله مشکلاتی در این عرصه ورزشی است.
کریمی به فواید ورزش تکواندو اشاره کرد و افزود : فواید ورزش در مرحله اول سلامتى است و بعد از آن ورود به مسابقات و آزمودن خود در ورزش می باشد و ورزش تکواندو ورزشى است جزو ورزش هاى رزمى ونوعى دفاعی ازخود و آمادگى جسمى خوب، و سرعت شخص وعملکرد قوى درزندگى روزمره است.
هنرمند ورزشکار هرمزگانی با بیان اینکه مسئولان باعث فاصله گرفتن جوانان از سالن ها و مکان هاى ورزشى نشوند، تصریح کرد: به علت نبودامکانات وبهاندادن به جوانان در زمینه ورزش که با تاکید مقام معظم رهبری که خود طرفداران ورزش می باشد ولی متاسفانه ورزشکاران به دلیل نبود پشتوانه و هزینه هاى مالى و عدم حمایت مسئولین به خصوص مسئولین ورزشی براى شرکت درمسابقات ملى جا می مانند.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار فرهنگ کده که برنامه تان برای آینده چیست ، خاطر نشان کردند : به علت اینکه کارهاى هنرى من دراولویت قرارداده ام باید طورى  تنظیم کنم که نه از ورزش دور شوم  نه هنرم ولى به عنوان یک مربى میتوانم به جوانان شهرم کمک کنم و مادر استان ازسطح بالایى درورزش برخورداریم ولى بایدبدانیم کدام ورزش پتانسیل بالایى دارد تاراحت تربتوانیم پیشرفت کنیم .
کریمی در پایان گفت : از اساتیدی چون  اساتید چون سعیداعتمادى ، جوادعسکرى ، حسین رنجبر ، بابک مجنون ، محمد رکولام  و مرحوم غلامحسین احمدى که در امر ورزش بنده را یاری کردند تشکر میکنم.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند