منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۴
شناسه خبر: 209721
گروه :خبر
13940107000381_PhotoA

عضو شورای سیاسی انصارالله در واکنش به اظهارات «محمد المقدشی» رئیس ارتش جدید طرفداران منصور هادی گفت مزدوران آل سعود دفاع از شرافت انسانی و عدالت اجتماعی را «جنگ فارس ها» خوانده و تجاوز و جنگ را فرهنگ اعراب می‌دانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «زید علی الحوثی» عضو شورای سیاسی انصارالله، در واکنش به اظهارات «محمد المقدشی»، رئیس ارتش جدید طرفداران منصور هادی، رئیس جمهور فراری یمن علیه قبایل انقلابی و جنبش انصار الله یمن اظهار داشت: مزدوران آل سعود دفاع از شرافت انسانی و عدالت اجتماعی را «جنگ فارس ها» خوانده و تجاوز و جنگ را فرهنگ اعراب می‌دانند.
وی افزود: همان گونه که می‌دانیم هدف اصلی از تجاوز صهیونیستی-سعودی به خاک یمن نوکری مجدد این کشور مهم و راهبردی برای عربستان است آن هم بعد از این همه خونی که در راه رسیدن به استقلال داده است.
الحوثی گفت: آنچه که امروز شاهدیم نشان داد که رسیدن آل سعود به رویاهای خود در یمن از همان ابتدای تجاوز به این کشور غیرممکن بود و با ادامه جنگ غیر ممکن بودن آن قطعی‌تر شده است، بنابراین آل‌سعود نباید هیچ امیدی برای رسیدن به اهداف آشکار یا مخفیانه خود در یمن داشته باشد.
عضو شورای سیاسی انصار الله تصریح کرد: همین که ملت یمن در تظاهرات خود شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند، موجب شده که ملت بزرگ یمن حامی اصلی طرح مقاومت در منطقه خوانده شده و به همین دلیل هدف اصلی استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی باشد.

الحوثی ادامه داد: آمریکا و اسرائیل دو عنصر اصلی ائتلاف متجاوزان به خاک یمن هستند و به عربستان در همه ابعاد تصمیم‌گیری، برنامه ریزی، حمایت لجستیک و غیر لجستیک و اجرای عملیات های نظامی کمک می کنند.

عضو شورای سیاسی انصار الله اظهار داشت: مزدوران آل سعود دفاع از شرافت انسانی و عدالت اجتماعی را جنگ فارس‌ها خوانده و تجاوز و جنگ را فرهنگ اعراب می‌دانند.
وی افزود: همانگونه که می‌دانیم هدف اصلی از تجاوز صهیونیستی-سعودی به خاک یمن، نوکری این کشور مهم و راهبردی برای عربستان است؛ آن هم بعد از این همه خونی که در راه رسیدن به استقلال داده است.
الحوثی گفت: آنچه که امروز شاهدیم نشان داد که رسیدن آل سعود به رویاهای خود در یمن از همان ابتدای تجاوز به این کشور غیرممکن بود و با ادامه جنگ، غیر ممکن بودن آن قطعی‌تر شده است، بنابراین آل سعود نباید هیچ امیدی برای رسیدن به اهداف آشکار یا مخفیانه خود در یمن داشته باشد.
عضو شورای سیاسی انصارالله تصریح کرد: همین که ملت یمن در تظاهرات خود شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند، موجب شده که ملت بزرگ یمن حامی اصلی طرح مقاومت در منطقه خوانده شده و به همین دلیل هدف اصلی استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی باشد.
وی افزود: آمریکا و اسرائیل دو عنصر اصلی ائتلاف متجاوزان به خاک یمن هستند و به عربستان در همه ابعاد تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی، حمایت لجستیک و غیر لجستیک و اجرای عملیات‌های نظامی کمک می‌کنند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است