منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۰
شناسه خبر: 208885
گروه :خبر

خبرهای واصله حاکی از آن است که جانیان داعش در نزدیکی پایگاه های استراتژیک منافقین همکاری گسترده با این تروریست ها را آغاز کرده اند. تجربیات جنایت ، آدمکشی و تروریستی گروهک منافقین برای داعش مفید فایده خواهد بود و این موضوع برای امنیت داخلی کشور عراق مضر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، خبرهای واصله حاکی از آن است که جانیان داعش در نزدیکی پایگاه های استراتژیک منافقین همکاری گسترده با این تروریست ها را آغاز کرده اند. تجربیات جنایت ، آدمکشی و تروریستی گروهک منافقین برای داعش مفید فایده خواهد بود و این موضوع برای امنیت داخلی کشور عراق مضر است.

گروهکی که در طی گذشت روزگار و تغییرات ایدئولوژیکی و استراتژیکی، و به قولی ایجاد شکاف و انحراف بین اعضا تبدیل به گروهک منافقین شدند. گروهکی که ابتدا برخاسته از دل مردم  ایران بودند کم کم تبدیل به دشمنان خونی نظام و فرزندانش شدند. خوارجی که با عمق انحراف خود، هم از زمره مردم خارج شدند، و هم ناگزیر خروج از خاک وطن شدند.

” گروهک منافقین ” که تقریبا حدود سی و پنج سال از تاسیس نا مشروع آن با هدف مخالفت با انقلاب اسلامی مردم ایران می گذرد، تقویت و امتداد حیات خودش را مرهون حمایت های بی دریغ صدام و حزب بعث بود. در واقع وقتی گروهک منافقین با درگیری های فراوان و مبانی اختلافی ای که با نظام جمهوری اسلامی داشت و در پی آن دست به ترور سران ارزشمند نظام و دشمنی های علنی زده بود، از ترس جان اعضای خود دست به فرار از کشور زد و تنها پناه گاه برای این گروهک مناطق در دست حزب بعث شد.

اسناد و مدارکی در دست وجود دارد که حمایت های فراوانی را از جانب سرویس های اطلاعاتی و امنیتی بین المللی برای گروهک منافقین را افشا می سازد.

شهرک نظامی امنیتی اشرف که خود از نظر تجهیزات و امکانات شهره ی عام خاص است و مناطق مهم و استراتژیک دیگری که کم هم نبودند از جمله امکاناتی بوده است که این گروهک فقط در کشور عراق از آن برخوردار بوده است. در حال حاضر هم با تمام فشارها و کم شدن حمایت های خارجی به گروهک منافقین، پایگاه اصلی و مقر فرماندهی این گروهک در اردوگاهی مجهز به نام لیبرتی و در نزدیکی فرودگاه بغداد می باشد که این خود مزیتی ویژه برای انتقال لوازم و تجهیزات امنیتی و نظامی مورد نیاز از طریق خطوط هوایی خواهد بود و حتی به نوعی کمک به اشراف اطلاعاتی  این گروهک بر پایتخت عراق را شامل گردیده است.

گروهک تروریستی داعش در خلال حملات تروریستی خود به کشور عراق ، حتی تا فاصله 20 کیلومتری پایگاه های استقرار منافقین هم رسیده بودند. معنای این امر این است که اگر می توانستند خود را به این پایگاه های استراتژیک و فرودگاه بغداد برسانند، قطعا درگیری های جدی تری در عراق رخ می داد و داعش با استفاده از همان تجربه ی ته مانده و تفاله های گروهک منافقین، از توان بیشتری برخوردار می شد.

از حدود یکسال پیش، منافقین در عراق به بن‌بست رسیدند و دولت عراق به صراحت آنها را تروریست برشمرده و خواسته تا به سرعت عراق را ترک کنند. همچنین مردم عراق منافقین را نمی‌پذیرند و آنها را از پادگان اشرف نیز بیرون کردند لذا منافقین کور دل حالا حتی در کشور عراق نیز بستر استقرار بدون دردسرشان از دست دادند.

با این شرایط سران منافقین هم از پیوستن به داعش سود میبرند و به نوعی ممکن است توهم بازسازی دوباره خود را درگرو این همکاری کثیف بدانند.

اخبار واصله حاکی از آن است که گروهک منافقین در شناسایی  و معرفی مسئولان و فرماندهانی که در عراق مشغول مبارزه با داعش هستند با این گروهک تروریستی در حال همکاری گسترده و وسیع است و سعی در برنامه ریزی برای ترور آن ها دارد.

به گزارش ریشه، فصل جدیدی از جنایات منافقین در حال رقم خوردن است ، ریختن خون مردم حالا عطش جنایات این جانینان را به همکاری با داعش خونخوار ترین گروه تروریستی دنیا کشانده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور