منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳
شناسه خبر: 281116
گروه :خبر
hormoz

یک مرد هندی به دلیل اصابت شهاب‌سنگ جان خود را از دست داد. این نخستین بار است که فردی در این سانحه جان می‌بازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، این مرد هندی که کاماراج نام داشته، راننده اتوبوس بوده و به گفته شواهد، زمانی که یک شیء بزرگ از آسمان روی زمین می‌افتد و منفجر می‌شود، در اثر انفجار جان خود را از دست می‌دهد. البته سه نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند. قدرت این انفجار به حدی بوده که تمامی پنجره‌های ساختمان‌های اطراف شکسته‌اند و گودالی عمیق 1/2 متری نیز روی زمین ایجاد شده است.

دانشمندان در حال بررسی این گودال هستند تا ثابت کنند که این جسم از فضا به زمین اصابت کرده است. از همین رو نیز دانشمندان علوم فضاشناسی قطعات باقی مانده از این شهاب‌سنگ را جمع‌آوری کرده‌‌اند و در حال بررسی آنها هستند.
گفتنی است که به گفته ناسا، از 1000 سال پیش تاکنون هیچ نوع انسانی در اثر اصابت اجرام آسمانی به زمین، کشته نشده و از آنجا که بیشتر سطح کره زمین را آب پوشانده است، اکثر شهاب‌سنگ‌ها در دل اقیانوس‌ها سقوط می‌کنند.
ناسا همچنین ادعا می‌کند که یک شهاب‌سنگ با طول 25 و عرض 530 متری می‌تواند منطقه وسیعی از زمین را به راحتی ویران کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی