منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
شناسه خبر: 313768
گروه :خبر
images

معلم هرمزگانی اظهار کرد: مرگ ناگهانی یکی از یکی از دانش آموزانم تلخ ترین دوره خدمتم بود که متاسفانه نظام آموزشی به وظایف خود درست عمل نمی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شیخ احمد عالی زاده معلم هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس؛ با بیان اینکه واژه معلم به قشر بخصوصی ازافراد جامعه که در عرصه های تعلم و تربیت در مدارس و دانشگاهها فعالت دارند اطلاق می شود، گفت: با توجه به معنا و مفهوم واقعی این کلمه همه باید در درست عمل کردن الگو و معلم باشند و آموخته های مفید و سازنده خود را به دیگران منتقل کنند و با این انتقال صحیح و درست زندگی جوانان و نوجوانان را متحول سازند.

 

معلم هرمزگانی اظهار کرد: افتخار می کنم به اینکه این واژه( واژه معلم) بر من و امثال اینجانب که در عرصه تعلیم و تربیت فعالیت داریم اطلاق می شود.

 

عالی زاده تصریح کرد: امیدوارم من هم بتوانم مانند سایر همکارانم به وظایف انسانی و اسلامی خود آن گونه که شایسته این مقام عالیست عمل نمایم  اما سوگند به رب کعبه مسئولیتی بسیار سنگین است و چه اندک هستند آنهایی که باید قدر بدانند.

 

وی افزود: به مدت 25سال است که در هنرستانها و دبیرستانهای ناحیه یک بندرعباس درس عربی و دفاعی را تدریس می کنم اما قبلا درس روانشناسی را نیز تدرس کرده ام.

 

معلم هرمزگانی بیان کرد: هر شخصی که پا به عرصه معلمی می گذارد به خاطرات تلخ و شیرینی روبرو می شود.

 

عالی زاده با اشاره به مرگ ناگهانی یکی از شاگردانش در دوره خدمت گفت: یکی از دانش آموزان از اهالی ایسین که برای تحصیل به بندرعباس رفت و آمد می کرد تصادف کرد و فوت شد که در مراسم این دانش آموز با تمام غم و اندوه ار این مصیبت حضور پیدا کردم  که متاسفانه نظام آموزشی به وظایف خود درست عمل نمی کند.

 

وی یادآور شد: با وجود شرایط سخت و خاطرات تلخ در این بین خاطرات شیرینی از جمله دست یافتن دانش آموزان به مدارج علمی و جایگاههای اجتماعی والا نیز ازدواج دانش آموزان از جمله خاطرات شیرین دوران خدمت می باشد.

 

معلم هرمزگانی با بیان اینکه آقای جهانبخش از دانش آموزانم بود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جهانبخش مادر و خواهر خود را از دست داده بود اما با صحبتهای و دگرمی های من که باید آرزوی دیرینه مادرش را محقق سازد با وجود ناراحتی و مشکلات بسیار به تحصیل خود ادامه داد و ه اکنون مسئول سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بندرعباس است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است