منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۸
شناسه خبر: 176062
گروه :خبر

یک بازیکن فوتبال انگلیسی پس از اینکه سرش در جریان بازی به دیوار برخورد کرد، جان خود را از دست داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، «بن هیسکاکس» 30 ساله که در عضویت تیم فوتبال «استوک جیفورد» بود پس از اینکه روز شنبه بر روی پای حریف تکل رفت، به دلیل لغزنده بودن زمین سُر خورد و سرش به دیوار کنار زمین برخورد کرد و به حال کما رفت.

بر پایه گزارش میرر، این بازیکن در حالی که به نظر نمی رسید دچار مشکل خاصی باشد به بیمارستان منتقل شد اما سه روز پس از این حادثه، درگذشت.

وی دارای همسر و یک دختر شش ساله بود.

«بن بنت»، نایب رئیس باشگاه استوک جیفورد، گفت: بن بخش بزرگی از باشگاه و تیم ما بود. او از وقتی 16 سال سن داشت در عضویت این تیم بود و یک بازیکن افسانه ای کامل برای این باشگاه به حساب می آمد.

حدود 100 نفر در مراسم یادبود این بازیکن حضور یافتند و با قراردادن دسته های گل پای دیوار و نوشتن یادبود، خاطره وی را گرامی داشتند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان