منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸
شناسه خبر: 241791
گروه :خبر
images

مردم کشور ما جزء محدود کشور هایی است که سیاستهای خصمانه آمریکا را هم دیده ایم، شنیده ایم و تجربه کرده ایم و هیچ گاه از یادها نمی رود چرا که مردم آنها را لمس کرده و باعث شده درس مقاومت ، استکبارستیزی و برائت از طاقوت را ملکه ی ذهن خود کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، مرگ‌ بر آمریکا  ( استکبار ، طاغوت، استبداد…)

“روابط ما با آمریکا روابط یک مظلوم با ظالم است، روابط یک غارت شده با غارتگر”
“امام خمینی (ره)”
همه ی ما در طول زندگی، شعار مرگ بر آمریکا را حداقل یک باری فریاد زده ایم اما به راستی مرگ بر آمریکا یعنی چه و مقصود از آن چیست؟!
در جمهوری اسلامی ایران تقریباً تمام مردم طعم سیاست های خصمانه ی آمریکا را بعنوان سمبل استکبار چشیده اند؛ جزء محدود کشور هایی هستیم که هم دیده ایم، شنیده ایم و تجربه کرده ایم.
شنیده هارا می شود قتل عام سرخپوستان در سرزمین مادریشان، بمباران های اتمی در جنگ جهانی دوم، حمله ی نظامی به ویتنام ، چندین هزار زندانی از سراسر جهان که در زندان های مخوفی همچون گوانتانامو به سر می برند را می توان ذکر کرد که اغلب ممکن است تصاویری از آنها را هم دیده باشیم.
اما جنایت هایی را که به چشم دیده ایم نظیر جنگ آمریکا علیه عراق و افغانستان که به بهانه ی مبارزه با تروریسم در حدود یک ملیون نفر غیر نظامی کشته شدند که نه تنها طالبانی و القاعده ای معدوم نشد بلکه منجر به تجدید قوای آن ها در منطقه گردید و بمباران های هر روزه در پاکستان که تاکنون هزاران غیر نظامی را به کشتن داده است؛ اینها گوشه ای از دیده های ماست.
حال کمی از تجربه ها بگوییم. تجربه هایی که فراتر از دیده ها و شنیده هاست و هیچ گاه از یادها نمی رود چرا که مردم آنها را لمس کرده و باعث شده درس مقاومت ، استکبارستیزی و برائت از طاقوت را ملکه ی ذهن خود کنند؛ تجربه هایی نظیر کودتای ۲۸ مرداد ، کشتار مردم ایران بدست رژیم پهلوی که کاملا مورد حمایت آمریکا بود، جنگ ۸ ساله تحمیلی که صدام با حمایت کامل استکبار جهانی همچون آمریکا و شوروی و … علیه انقلاب نوپای ایران اسلامی به پا کرد، تحریم های ظالمانه که تنها به جرم برائت از طاغوت و احیای حکومتی بر پایه اسلام ناب محمدی، علیه ایران اسلامی وضع گردید، ۱۷ هزار شهید تروری که عاملانش همواره از حمایت ها ی آمریکا بهره می برند و همچنین حمایت روز افزون آمریکا از رژیم منحوس صهیونیستی در قبال رفتار ظالمانه علیه مسلمانان مظلوم جهان بخصوص ملت مظلوم فلسطین.
مگر می شود با این همه دیده ها ، شنیده ها و تجربه هایی که مجال گفتن همه ی آنها نیست از دشمنی با آمریکا دست کشید و شعار مرگ بر آمریکا را که به گفته ی مقام معظم رهبری دارای منطق ، اصول و پشتوانه ی قوی است، حذف کرد؟!
مرگ بر آمریکا فریاد هر آزاده ایست که علیه استکبار و طاغوت، ظلم و جور زده می شود. مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر سیاست های خصمانه و ظالمانه ی استکبار جهانی، طاغوت و در یک کلام شیطان بزرگی که آرزوی غلبه بر امت آزاده و مسلمان وهمچنین پیاده سازی ایدوئولوژی های حکومت واحد جهانی بر پایه ی طاغوت را به گور خواهد برد.

 

انتهای پیام/l

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند