منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۲
شناسه خبر: 192256
گروه :خبر
13940311000230_PhotoA

صدراعظم آلمان در کنفرانس خبری نشست گروه ۷ توافق هسته‌ای با ایران را با توجه به اهمیت این کشور در مبارزه با داعش بسیار مطلوب دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «آنگلا مرکل»، صدراعظم آلمان روز دوشنبه بر اهمیت رسیدن به توافق هسته‌ای با ایران با توجه به نقش این کشور در مبارزه با داعش تأکید کرد.

صدراعظم آلمان این اظهارات را در یک کنفرانس خبری در پایان نشست دو روزه کشورهای گروه هفت در شهر جنوبی «الماو» مطرح کرد.

خانم مرکل در بخش دیگری از اظهارتش در این نشست نقش روسیه در حل مسائل مختلف بین‌المللی از جمله مذاکرات هسته‌ای ایران را مورد تأکید قرار داد.

او گفت: «ما در حال انجام مذاکراتی در قالب گروه 1+5 بر سر برنامه هسته‌ای ایران هستیم.روسیه شریک ما در این مذاکرات است. این قالب نشان می‌دهد که بحران‌های بین‌المللی را نمی‌توان بدون حضور روسیه حل کرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است