منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۵
شناسه خبر: 284506
گروه :خبر
13911025000435_PhotoA
 

نامه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل خطاب به افراد لیست رفسنجانی:

مرزبندی و برائت خود را از لیست مورد حمایت انگلیس اعلام کنید

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به افراد لیست هاشمی از آنها خواست با اعلام برائت از لیست مورد حمایت انگلیس، خط بطلان بر فتنه انگلیسی بکشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه ای خطاب به  امینی، امامی کاشانی، موحدی کرمانی، میرمحمدی، محمدی نیک (ری شهری)، شاه آبادی، قمی، تسخیری، سجادی عطاآبادی، دری نجف آبادی، بطحایی، فاضل گلپایگانی و اسماعیلی از آنها خواست تا با اعلام برائت از لیست مورد حمایت انگلیس خط بطلان بر فتنه انگلیسی بکشند. اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در این نامه با ذکر سخنی از امام خمینی(ره) آورده است: امام خمینی(ره) فرمودند وزیر خارجه انگلستان گفته است که ما در ایران منافع داریم و ما نمی‌توانیم یک کسى که منافع ما را تأمین می‌کند- قریب به این معانى- از آن پشتیبانى نکنیم. ما دنبال همین معنا هستیم؛ ما هم همین ادعا را داریم . (امام خمینی(ره) صحیفه نور، ج‏4، ص: 13)

در ادامه این نامه آمده است: نیک مستحضرید که انگلیس خبیث در طول تاریخ چند صده ایران چه جنایت‌هایی را در حق ملت ایران روا داشته است، از استعمار نفت و اشغال نظامی کشور گرفته که منجر به قحطی بزرگ و از دست رفتن جان میلیون ها ایرانی شد تا راهی کردن وکیل الدوله های خود با کیف انگلیسی به مجلس شورای ملی که تنها مطامع این استعمارگر بزرگ را در دستور کار خود داشته اند؛ از انجام کودتای 28 مرداد32 تا تحریم‌های گسترده؛ همه و همه نسخه انگلیسی برای ملت ایران بوده است و امروز نیز شاهدیم که بعد از 37 سال که دست دخالت انگلیسی در عرصه سیاسی ایران کوتاه شده است، این جرثومه فساد طمع دست اندازی و چیدن آرایش سیاسی مطلوب خود در ساختارهای جمهوری اسلامی را دارد و از این رو برای مجلس خبرگان رهبری لیست مطلوب و دستورالعمل‌های انتخاباتی طرح ریزی و به مردم ارائه می‌کند.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور عنوان کرد: برای اولین بار در تاریخ به جای نفی و تحریم انتخابات، بی بی سی رسانه سلطنتی و دولتی انگلیس؛ رسما از جریانی در انتخابات خبرگان رهبری حمایت می‌کند و مردم را تشویق می‌کند که به لیست مورد حمایت آقای هاشمی رأی بدهند؛ به گونه‌ای که امروز همه این لیست انتخاباتی را «لیست انگلیسی» و «انگلیسی پسند» می‌دانند.

در این نامه خطاب به افراد حاضر در لیست هاشمی آمده است: شما حضرات بزرگوار سوابق انقلابی‌ای دارید و مورد احترام مردم انقلابی هستید اما اگر نسبت به این حمایت انگلیس برائت نجویید از چشم ملت نیز خواهید افتاد! بدانید که انقلاب و اسلام متوقف افراد نمی‌ماند و خدا دین خود را یاری خواهد کرد اما این فرصتی برای شما است که خود را در مسیر حق ثابت قدم کنید و از این امتحان الهی سربلند بیرون آیید.

اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در ادامه این نامه آورده است: همه می‌دانیم همچنان که خمینی کبیر به ما آموخته است، انگلستان از کسی حمایت نمی‌کند؛ مگر آنکه آن فرد در مسیر تامین منافع انگلستان در آمده باشد؛ فلذا جریان مورد حمایت این دولتِ منفور؛ می‌تواند همان جریان تامین کننده منافع این روباه پیر و دشمن دیرین ملت ایران باشد و هوشیاری شما و خارج شدن از این تله دشمن می تواند کور کننده این فتنه باشد، بصیرت شما بزرگواران در این موقعیت حساس و تاریخی؛ می‌تواند خط بطلان بر نقشه های دشمن باشد و بی تدبیری در این عرصه می‌تواند نام شما را به عنوان خواص بی بصیرت در طول تاریخ ایران جاودانه کند؛ فلذا از شما می‌خواهیم تا خط خود را از دشمن جدا کرده؛ مرزبندی و برائت خود را از لیست‌هایی که مورد حمایت کشورهای بیگانه چون انگلیس قرار می‌گیرد اعلام کنید.

در این نامه عنوان شده است: در فتنه‌ها این خواص هستند که نقششان تاثیرگذار است و بدانید که آنچه امروز شما انجام می‌دهید می‌تواند تاریخ را تغییر دهد یا برگ زرینی در کارنامه شما باشد یا لکه ای سیاه بر آن!؛ بدانید که مردم آنچه را که نتیجه و خواست دشمن است انجام نخواهند داد و قطعا عکس آن عمل می‌کنند اما این شما هستید که با رفتار خود نام خود را در تاریخ ثبت می کنید چه به نیکی و چه به بدنامی!

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان