منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹
شناسه خبر: 287817
گروه :خبر
hormoz

یک مرد هندی ۱۴ نفر از اقوام خود را بعد از یک مراسم خانوادگی با چاقوی قصابی به قتل رساند و خودش مرتکب خودکشی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ یک مرد 35 ساله هندی 14 نفر از اعضای خانواده‌اش شامل 7 کودک را با یک چاقوی قصابی به قتل رساند و خودش هم خودکشی کرد.

به نوشته خبرگزاری فرانسه،‌ وقتی اعضای خانواده قاتل در واپسین ساعات روز شنبه در یکی از منازل خود در 32 کیلومتری بمبئی برای یک مناسبت خانوادگی جمع شده بودند، این مرد هندی آنان را به قتل رساند و بعد از آن دست به خودکشی زد.

پلیس هند در گفت‌وگو با خبرگزاری فرانسه گفت «این فرد خود را بعد از دریدن گلوی همه اعضای خانواده شامل والدینش، به دار آویخت.»

تنها کسی که زنده مانده است خواهر قاتل است که برای درمان به بیمارستان منتقل شده است. پلیس همچنین گفت وقتی اعضای این خانواده در خواب به سر می‌بردند قاتل به سراغشان رفته و با چاقو جان آنان را گرفته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان