منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۹
شناسه خبر: 181655
گروه :خبر
image220746
 

سردار نقدی با اشاره به محاصره دریایی و هوایی نیروهای آمریکایی:

مردم یمن برای تهیه غذا و دارو، راهی جز پیشروی به سمت ریاض ندارند

رییس سازمان بسیج مستضعفین: استکبار شکست های متعددی را از تفکر انقلابی ملت مسلمان ایران متحمل شده و امروز1+5 به سرکردگی آمریکا در جریان مذاکرات تلاش می کند انتقام خود را از ملت ایران بگیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در یادواره شهید حسینعلی ترکی (شهید سال بسیج کارگری) و 14 هزار کارگر شهید که در شهرک صنعتی شهرکرد برگزار شد با اشاره به دین بزرگ ملت ایران به شهدا و خانواده های شهدا گفت: اقتدار و عزت انقلاب که ابرقدرت های مستکبر را به ذلت کشانده است مرهون فداکاری شهدا و آرمان و اعتقاد آنها که همان اسلام است می باشد.
سردار نقدی به تحولات یمن اشاره کرده و اظهار داشت: رژیم آل سعود بداند اگر مردم مجاهد یمن به سمت حجاز پیشروی کنند، هیچ نیرویی تا تبوک نمی تواند در مقابل آنها ایستادگی کند چراکه نازپرورده های سعودی، توان جنگیدن در مقابل ملت مجاهد و مظلوم یمن را ندارند.
وی با اشاره به محاصره دریایی و هوایی نیروهای آمریکایی، تاکید کرد: اگر محاصره آل سعود پایان نیابد مردم یمن برای تهیه غذا و دارو راهی جز پیشروی به سمت ریاض ندارند و هر چقدر رژیم آل سعود سعی می کند با افزایش حجم حملات و بمباران های ناجوانمردانه کار را تمام کند، مجاهدین یمنی پیروزی های بیشتری را در مبارزه با گروه های تکفیری و وابسته به آمریکا بدست می آورند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین بر نفوذ تفکر انقلاب اسلامی در میان ملت ها اشاره کرده و گفت: رژیم آل یهود، آل سعود جنایتکار در محاصره ی مجاهدین مسلمان است و اگر این طور جنایت می کنند و خانه ها را بر سر کودکان و زنان خراب می کنند، از ترس نفوذ تفکر انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است.
وی با تاکید بر اینکه دنیای اسلام تصمیم گرفته به دوران ذلت و خواری خود پایان دهد، ادامه داد: ملت های مسلمان دوران جدیدی را آغاز کرده اند و با بیداری و مقاومت، دوران عزت و افتخار را برای خود می خواهند و این موضوع، ابرقدرت های مستکبر به سرکردگی آمریکا را به وحشت انداخته است.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج به ناکامی های متعدد آمریکا و ایادی اش اشاره کرد و گفت: آنها مدت ها با سرمایه گذاری های کلان و جمع آوری تجهیزات و سلاح های پیشرفته خود را برای نابودی مقاومت مجاهدین مسلمان آماده کرده بودند.
وی با بیان اینکه دشمنان 36 سال است تلاش می کنند یک قدم از مرزهای کمپ دیوید جلوتر بروند اما نمی توانند، ابراز داشت: آمریکا تمام قوای بین المللی و اقتصادی خود را بکار گرفت تا با حمله ی مستقیم، نظام سوریه را ساقط کند اما ناکام ماند.
سردار نقدی با بیان اینکه در عراق نیز با هر ترفند و حیله ای، نتوانستند به اهداف خود برسند، افزود: آمریکا نیرویی برای جنگیدن ندارد و اگر می توانست در فلسطین، لبنان، سوریه، عراق و یمن با دخالت نظامی کار را یکسره می کرد.
وی با تاکید بر اینکه آنچه 1+5 را پای میز مذاکره با ایران نشانده، مسئله هسته ای نیست بلکه مسئله اسلام است، تصریح کرد: استکبار شکست های متعددی را از تفکر انقلابی ملت مسلمان ایران متحمل شده و امروز1+5 به سرکردگی آمریکا در جریان مذاکرات تلاش می کند انتقام خود را از ملت ایران بگیرد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه خاطرنشان کرد: مرام و مسلک شهدا آنچنان است که ملت ها را در چندین هزار کیلومتر آن طرف تر، شیفته ی خود کرده است پس ما که با شهدا زیسته ایم باید برای تحقق آرمان های شهدا عاشقانه تلاش کنیم.
وی پیام شهدا را یادآور شده و بیان کرد: اگر شهدا بودند هیچ وقت برای رسیدن به رفاه و آسایش حاضر به سازش و تسلیم نمی شدند و برای حل مشکلات با تکیه بر ایمان و اعتماد به نفس و بکارگیری توان و نیروی درونی خود وارد عمل می شدند.
جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در پایان سخنان خود تاکید کرد: باید همه به سراغ شکوفایی و رونق داخلی رفته و پیام مقام معظم رهبری در تحقق اقتصاد مقاومتی را جامه عمل بپوشانیم چراکه این پیام شهداست.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان