منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
شناسه خبر: 368898
گروه :خبر
639472

چند وقتی است که در فضای مذاکرات، غیر از آن مباحث هسته ای زمزمه های دیگری هم به گوش می رسد که در مسائل دیگر هم ما مدل برجام را به کار ببریم بلکه برجام های یک و دو و سه داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پیارم کاظم موئینه در یاداشتی نوشت: چند وقتی است که در فضای مذاکرات، غیر از آن مباحث هسته ای زمزمه های دیگری هم به گوش می رسد که در مسائل دیگر هم ما مدل برجام را به کار ببریم بلکه برجام های یک و دو و سه داشته باشیم.

هرچند که مقام معظم رهبری فرمودند ما فقط در بحث هسته ای برای احقاق حق ملت ایران مذاکره می کنیم نه در مورد دیگر اما مثل اینکه گوش عده ای شنوا نیست  و به جای پاسخگویی در مورد عدم کارایی برجام شعور مردم فهیم ایران را کورکورانه فرض کرده و چشم انتظار سیب و گلابی برجام قرار می دهند.

مردم دیدند که آمریکایها بعد از برجام شروع به تحریم موشکی ؛توقیف داراییهای ایران در امریکا و آخریش هم تحریم 10 ساله جدید مجلس نمایندگان آمریکا بنده نمی دانم این چه خوشبینی است که دولت ما به غرب و 1+5 دارد که بجای موضع گیری در مقابل تحریم های آمریکا حالا بحث راه انداختن دفتر اتحادیه اروپا در ایران نقل محافل شده و وزیر خارجه پیگیر راه افتادن آن است، اولا مگر همه کشور های اروپایی در ایران سفارتخانه ندارند.

دوما” ما سفر خانم اشتون به ایران را فراموش نکرده ایم اگر مسئولان فراموش کردند که آمد در سفارت یونان با فمنیست های فتنه گر و عوامل فتنه 88 به بهانه حقوق بشر دیدار کرد.

به راستی اتحادیه اروپا به دنبال چه است ؟ بعضا” جواب این سئوال را از تریبون های دوست نمای داخلی می شود آن را فهمید و بعضی سایتهایی که امید و آمالشان شده است مذاکره با غرب بیان داشته بود که این دفتر باید دایر شود تا غرب (اتحادیه اروپا) روند بهبود حقوق بشر و آزادی های مدنی را در این دوره احساس کنند.

این یعنی چه ؟ سوال اول اینکه چرا ما خودمان را خار و ذلیل نشان می دهیم یعنی تا قبل از این چهار سال در ایران حقوق بشر رعایت نمی شد….

به برکت دولت تدبیر و امید حقوق بشر رعایت می شود…

دوم اینکه مگر ما قرار است خودمان را برای آمریکا و غرب در مورد حقوق بشر اثبات کنیم . حقوق بشری که آنها از ما می خواهند ( همجنس بازی آزادی بیبندوباری آزادی بهایی ها و شیطان پرستان این چه حرفی است .

از این ها که بگذریم روشن است از رفتار گذشته اتحادیه اروپا سفر خانم اشتون و اظهاراتشان اینها به دنبال نفوذ در جامعه ایران هستند.

لذا از آن جا که ما ضربه های بسیاری از غرب به خصوص اتحادیه اروپا که همگام با آمریکاست خورده ایم این دفتر جزء اغراض پلید و سوء نیت برای ماندارد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت