منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۱
شناسه خبر: 286415
گروه :خبر
wci8_img12154983

عضو شورای روحانیت اهل سنت بندرلنگه گفت: مردم هیچ توجه ای به لیست های ارائه شده از طرف بی بی سی ، لندن و امریکا نخواهند کرد چرا که دشمن خیر و صلاح ما را نمیخواهد و آنچه دشمن ارائه میکند ما باید بر خلاف جریان دشمن عمل کنیم .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، شیخ مسعود راهبر (عضو شورای روحانیت اهل سنت بندر لنگه) در گفتگو اختصاصی با خبرنگار مروارید نیوز در مورد دخالت انگلیسی ها در انتخابات ایران اظهار داشت: لیستی که مفسدین اقتصادی ارائه دادن همون هشدار مقام معظم رهبری در خصوص نفوذ در مجلس خبرگان و شورای اسلامی بیان می کند .

 

وی افزود: انگلیس ها برنامه دارند میخواهند افرادی که به نظام سلطه وابسته هستند به هر طریقی وارد پیکره مجلس خبرگان رهبری کنند و از نفوذ این ها بتواند بدنه اصلی نظام را تضعیف و تخریب کنند و برای آینده ایران اسلامی تصمیماتی که بر میل انگلیس هاست گرفته شود.

عضو شورای روحانیت اهل سنت بندر لنگه در ادامه تصریح کرد: مردم ایران همیشه پیرو ولی امر مسلمین خواهند بود و یقینا” رهبری خیرو صلاح جامعه را میخواهد و امروز وظیفه ماست که انچه مورد نظر رهبری و دلسوزان نظام جمهوری اسلامی ایران است انتخاب کنیم.

شیخ راهبر با اشاره به این مطلب که مردم هیچ توجه به لیست های ارائه شده از طرف بی بی سی ، لندن و امریکا نخواهند کرد ، عنوان نمود: لیست های را مورد نظر قرار بدهید که این افراد خودشان را مدیون خون شهداء و پایبند به انقلاب اسلامی میداند.

وی در تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در تحریم لیست ضد انگلیسی ، گفت: آنچه دشمنان این نظام میگویند ما بر خلاف این ها حرکت میکنیم چرا که دشمن خیر و صلاح ما را نمیخواهد و آنچه دشمن ارائه میکند ما باید بر خلاف جریان دشمن عمل کنیم .

عضو شورای روحانیت اهل سنت بندرلنگه ، تاکید کرد: ما تقاضا داریم فردا همه ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی از همه مذاهب ، گروها ، احزاب و جناح های سیاسی در این رخداد عظیم فردا هفتم اسفند حضور داشته باشند و با رای به لیست ضد انگلیسی مشت محکمی بر دهان دشمنان این نظام بزنند و بیعت مجددی با امام و رهبر جمهوری اسلامی ایران ببندند و ان شالله فردا همگان خواهند دید بعد از گذشت سی و هفت سال از انقلاب اسلامی باز هم دوستدار این انقلاب و نظام هستند.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد