منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۲
شناسه خبر: 285764
گروه :خبر
13930825000711_PhotoA

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه شما مردم هنوز شور انقلاب 57 را به همراه دارید، اظهار داشت: خون شهیدان شما بود که بر شمشیر آمریکا و اسرائیل پیروز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان در جمع استقبال‌کنندگان در میدان امام حسین(ع) شهرستان ورامین، با بیان اینکه شما مردم بودید که در آغاز حرکت انقلاب سینه خود را سپر کرده و شهید دادید، گفت: راه شهادت با انقلاب اسلامی باز شد و این شما مردم بودید که این راه را باز کردید.

وی افزود: شما بودید که به دیگران یاد دادید اگر حسینی هستید باید خون بدهید.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه شما مردم بودید که انقلاب را به پیروزی رساندید، گفت: همین خون شهیدان شما بود که بر شمشیر آمریکا و اسرائیل پیروز شد. شما بودید که کشور را از شر شاهان نجات دادید و دستگاه پادشاهی را در هم پیچیدید و گر نه هیچ قدرتی نمی‌توانست سلطنت 2500 ساله را سرنگون کند.

آیت‌الله جنتی خاطرنشان کرد: این شما بودید که زیر لوای لااله‌الا‌الله و محمد رسول‌الله ایستادید، حسین حسین گفتید، یاد کربلا کردید و به میدان جهاد رفتید.

وی در ادامه گفت: شما مردم هنوز شور انقلاب سال 57 را به همراه دارید شما مردم به عشق ائمه اطهار است که به صحنه آمده‌اید.

آیت‌الله جنتی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: شهدای شما نیز همانند امامزاده‌هایی هستند که در راه خدا شهید شدند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد