منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۷
شناسه خبر: 359802
گروه :خبر
img_9933

امام جمعه جاسک بیان کرد: فرهنگ مطالعه باید در جامعه گسترش یابد و همه ی اقشار سهمی در انتشار این فرهنگ عظیم داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام محمدکاظم مناقیبان، امام جمعه شهرستان جاسک ظهر امروز در دیدار با رئیس فرهنگ و ارشاد و جمعی از کارکنان آن اداره گفت: فرهنگ مطالعه باید در جامعه گسترش یابد و همه ی اقشار سهمی در انتشار این فرهنگ عظیم داشته باشند.

امام جمعه جاسک اظهار کرد: مسائل فرهنگی در گروی همت فرهنگی است که همه ی مردم در این همت نقش بسزایی دارند و باید نسبت به تهاجمات فرهنگی دشمن واقف و هوشیار باشند.

مناقیبان ادامه داد: امروز بیشترین هجمه دشمن در بحث فرهنگی است، دشمن قصد عقب راندن ملت ایران را دارد تا مردم ما نسبت به مسائل فرهنگ جامعه ای خود فاصله بگیرند و به سمت سوی خودشان بروند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه جاسک گفت: یکی از شاخصه های ارزیابی رشد، توسعه و پیشرفت فرهنگی هر کشوری در عصر حاضر میزان مطالعه و کتاب خوانی مردم آن مرز و بوم است. که باید نسبت به فرهنگ مطالعه و اهمیت به آن بیشتر فکر کنیم و کوشا باشیم.

عبدالرحمن لشکری زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار افزود: خوشبختانه باتوجه به نگاه ویژه ی شما و دیدگاه فرهنگی و هنریتان نسبت به این عرصه وسیع و گسترده می باشد که ان شاءالله بتوانیم از راهنمایی های حکیمانه تان در خصوص دغدغه رهبر فرزانه انقلاب نسبت به مسائل فرهنگی و رفع برخی نواقصات نهایت استفاده را ببریم.

علی اصغر سعیدی رئیس اداره امور کتابخانه های شهرستان نیز گفت: کشور نیاز مبرمی به ایجاد فرهنگ مطالعه بهتر در بین اقشار مختلف جامعه دارد.

وی افزود: کتابخانه های عمومی شهرستان جاسک با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین نوجوانان توانسته است تا حدود بسیاری موفق عمل کند و این اداره همچنان به کار خود در این راستا ادامه خواهد داد.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان