منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰
شناسه خبر: 318775
گروه :خبر
291279

امام جمعه شهرستان میناب با اشاره به دیدار فرماندهان نیروی انتظامی با رهبر انقلاب اسلامی این امر را یادآور شد که از زمان تصدی این سرهنگ به عنوان فرماندهی چهره نیروی انتظامی در شهرستان میناب خراب شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام والمسلمین معتمدی فر امام جمعه محترم شهرستان میناب به دیدار فرماندهان نیروی انتظامی با رهبر معظم انقال اسلامی اشاره ای کرد و گفت: سفارش به تقوا سفارش معظم له به فرماندهان نیروی انتظامی بود تا تلاش خود را برای داشتن جامعه ای سالم بیشتر کنند.

 

وی در  خطاب به برادران نیروی انتظامی افزود: چگونه می شود شما بزرگواران در برابر خطای یک کاسب مینابی با گلوله پاسخ او را می دهید اما با حاملین مشروبات الکلی وقت فروشی می کنید.

 

امام جمعه شهرستان میناب اضافه کرد: ما چند نوع فضای اجتماعی در جامعه داریم سالم، ساکت، مرده و مردمی که فرق جامعه سالم با بقیه را مطرح کرد و  افزود راه های رسیدن به جامعه سالم در سه چیز است حق گویی، به عدالت حکم کردن و به عهد و پیمان خود وفا کردن . که اگر در جامعه ای حرف حق را نگویند حق خور ی باب میشود.

 

معتمدی فر بیان کرد: من دلسوزانه عرض میکنم و امیدوارم دلسوزان نیز سخن من را بشنوند که از زمان تصدی این سرهنگ به عنوان فرماندهی چهره ی نیروی انتظامی در شهرستان میناب خراب شده است ، بنده دلم به حال آن عزیزانی که دلسوزانه کار می کردند و ناجوانمردانه کنار گذاشته شدند می سوزد و آبروی نیروی انتظامی در میناب به دست انسانی افتاده که حرف بر روی او بسیار است.

 

امام جمعه میناب عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران جزیره ثبات است و میانگین امنیت در ایران از خیلی از کشورهای اروپایی بیشتر است و این را مدیون زحمات شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان دانست.

 

وی خاطر نشان کرد: دوره خدمتی مهندس پاکدامن به کار خود پایان داده است و عرض تبریکی نیز به آقای مهندس نخعی داشته و خطاب به ایشان عرض کرد: آنچه تاکنون شنیده ایم سخنی جزء حرف نبوده است، ما حرف زیاد شنیده ایم و ایضا قولهایی نیز داده ایم و شنیده ایم و بزرگترین قول دروغ به مردم میناب فرمانداری ویژه است که برای مردم میناب فقط تابلوی آن را زده اند وهیچگونه تاثیری در وضعیت شهرستان نداشته است.

 

حجت الاسلام والمسلمین معتمدی فر در پایان صحبت های خود نیز یازدهم شعبان و روز جوان را به همه جوانان پیشاپیش تبریک گفت و خواستار رسیدگی بیشتر به امور جوانان شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان