منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۴
شناسه خبر: 202281
گروه :خبر
IMG_5494-660x330

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان عدم شرکت در راهپیمایی را طولانی شدن خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت عنوان کرد و گفت: مردم شهرستان همواره گوش به فرمان امام و نظام بوده و هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، شیخ احمد خنجی امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان در جلسه شورای اداری این شهرستان عدم حضور نمازگزاران اهل سنت در راهپیمایی روز جهانی قدس را دیرتر تمام شدن خطبه‌های نماز جمعه دانست و گفت: مردم شهرستان اعم از شیعه و سنی سالهاست در تجمعات و راهپیمایی‌ها شرکت کرده‌اند و همراهی خود را با نظام و آرمان‌های انقلاب به اثبات رسانده‌اند.

 

وی اضافه کرد: آرمان قدس دغدغه همه مسلمانان است و نمی‌توان نسبت به آن بی توجه بود زیرا که پیامبر اسلام نیز در همین خصوص تأکیداتی داشته‌اند.

 

امام جمعه اهل سنت شهر پارسیان خاطر نشان کرد: این شهرستان از اول انقلاب تا کنون لبیک گوی نداهای بنیان گذار جمهوری اسلامی و رهبر انقلاب بوده اما تناقض زمانی خطبه‌های نماز جمعه با اختلاف ۱۰ دقیقه نتوانستیم خودمان را به اجتماع راهپیمایان برسانیم و از فیض حضور محروم ماندیم.

 

خنجی ادامه داد: از اول انقلاب تا کنون هیچ کس نسبت به اطاعت از فرامین امام راحل و مقام معظم رهبری تمردی نداشته است و با شناختی که مسئولین نسبت به این مردم دارند شائبه عمدی بودن عدم حضور قابل پذیرش نیست.

 

امام جمعه اهل سنت پارسیان اضافه کرد: از خداوند می‌خواهیم که به همه ما توفیق بدهد در راستای فرامین امام و رهبری گام برداریم و جزو افرادی باشیم که گوش به زنگ این قضایا باشیم تا با حضور خود سپاس‌گذاری از عزیزانی باشد که این نظام را بنیان گذاشته‌اند و ما در سایه آن با سلامت و عزت و سربلندی داریم زندگی می‌کنیم.

 

انتهای  پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی