منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۰
شناسه خبر: 271254
گروه :خبر
images

“مردم سالاری دینی” هدیه انقلاب اسلامی برای جهانیان و انتخابات نماد مردم سالاری است، تضعیف و توهین به فقهای شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ سی و هفتمین سال پیروزی نهضت انقلاب اسلامی ایران در حالی روزهای پایانی خود را طی می کند که قدرت های جهانی در شرق و غرب عالم را در حیرت اقتدار و پیشرفت خود وا نهاده است و در شرایطی به فکر تمدن سازی با مبانی اسلام ناب محمدی (ص) است که صدای شکستن ستون فقرات نظام تمدنی غرب از چهار سوی جهان به گوش می رسد.

آیا اندیشمند منصفی درجهان سیاست هست که صدای سیلی محکمی که” مردم سالاری دینی” به سیمای بزک کرده “لیبرال دموکراسی غربی” زده است را نشنود و نبیند که ارمغان یکی، ” امنیت و آرامش” “عزت و اقتدار” “پیشرفت و تعالی” و محصول  دیگری کشتار و خونریزی و آوارگی میلیون ها انسان بی گناه از پیر و جوان تا زن و کودک شده است؟!

“مردم سالاری دینی” هدیه انقلاب اسلامی برای جهانیان است و با عملیاتی کردن آن در ایران از خود الگویی برای دیگر ملل و کشورها به خصوص جهان اسلام ساخته است و انتخابات نماد این مردم سالاری است.

در طول  37 سال عمر این انقلاب قریب به 27انتخابات برگزار شده که به واسطه آن ملت عزیز و شریف ایران اسلامی از صدر تا ذیل مسئولین نظام را با پر شور ترین حضورها آزادانه و آگاهانه در جایگاه خدمت گمارده اند.

انتخابات هایی که از حضور پر شور و حماسی مردم گرفته تا نظم و سلامت در برگزاری در دنیای امروز کم نظیر بوده است.

اما این روزها و در آستانه دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی که قطعا برگ زرین دیگری از دفتر افتخارات این نظام خواهد بود؛ ان شاءالله عده ای دست بر سر بی کلاه خود کشیده و نگرانند که از این نمد کلاهی برایشان بافت نشود، از این روست که ریا کارانه دم از قانون، حق مردم و ولی فقیه می زنند؛ به این امید که راه به جایی برده و از انزوا به در آیند، انزوایی که محصول خیانت به کشور و مردم در مقاطع زمانی مختلف از جمله فتنه۷۸ و۸۸ بوده است.

دم از قانون می زنند در حالی که در نهایت قانون گریزی شیرینی استقرار مردم سالاری دینی و مشارکت۸۵درصدی سال۸۸ را به تلخ کامی و فتنه گری بدل ساختند و از هزینه های مادی آن که بگذریم، در حوزه های سیاسی و امنیت ملی هزینه هایی بس گران برای کشور به وجود آوردند.

از خلأهای امنیتی شکل گرفته در زمان فتنه که بعدها منجر به ترور دانشمندان هسته ای شد تا امیدوار کردن دشمن به امکان تغییر محاسبات در مردم و مسئولان نظام اسلامی که بعدها سبب اعمال تحریم های ظالمانه از سوی دشمن بر ملت ایران شد.

فتنه ای که خیانت سران آن تا جایی پیش رفت که رئیس رژیم کودک کش اسرائیل ایشان را سرمایه اسرائیل در ایران خواند و به حمایت از آنان پرداخت.

قسم حضرت عباس را باور کنیم یا دم خروس را ؟! کسانی که تا دیروز وقتی کاندید مورد نظرشان رأی نیاورد و به خیال خود زیر میز بازی زدند، امروز نوک پیکان حمله خود را به سمت شورای نگهبان گرفته و هنوز نتیجه نهایی رسیدگی به اعتراض احراز صلاحیت نشده ها نیامده در صدد ایجاد “فتنه اکبر”برآمده اند!

اهل بصیرت و اطلاع خوب میدانند که زدن شورای نگهبان -به اعتراف اندیشمند صهیونیستی، فرانسیس فوکویاما – وسیله ای برای حذف ولایت فقیه از نظام سیاسی کشور است اما گویی اینان نمی دانند که حضرت روح الله فرمود:”تمکین نکردن به نظر شورای نگهبان مخالفت با اسلام است، ۱۸خرداد۶۰…

هر کس بگوید نظر شورای نگهبان کذا است مفسد است، صحیفه امام ج۱۴ص۳۷۰…

افرادی که نظر شورای نگهبان موافق میلشان نباشد دست به شایعه افکنی میزنند، صحیفه امام ج۱۷ص۴۳۱…

پس از رأی و انفاذ شورای نگهبان هیچ مقامی حق رد آن را ندارد، صحیفه امام ج۱۷ص۳۲۱…”
در بیانیه ی کذایی “منتسب به انجمن اسلامی” گفته اند شورای نگهبان شیرینی فرجام برجام را به تلخی مبدل ساخته است. می گوییم اولا پیر جماران فرمود: “دیکتاتوری همان است که نه به مجلس سر فرود می آورد,نه به قانون مجلس,نه به شورای نگهبان و نه به تایید شورای نگهبان…”

ثانیا اگر شیرینی در فرجام برجام باشد حاصل مقاومت ملت ایران و برکت خون شهیدان هسته ای است و الا بزک کردن چهره دشمن و ممنون بودن از دشمن و دیدن دم به اصطلاح کدخدا مشکلی را حل نمی کند. به همین دلیل هم رهبر انقلاب به پاس قدردانی از دلاورمردان نیروی دریایی سپاه، سیاسیون را به الگوبرداری از اقدام شجاعانه آنان دعوت کردند و فرمودند: “هرجا دشمن از خطوط منافع ملی ایران تجاوز کرد با قدرت جلوی او را بگیرند.”

ثالثا اگر پیاده سازی مدل داخلی برجام توسط رئیس جمهور قرار است منجر به تکمیل پازل دشمن شود همانطور که در برجام هسته ای، اقتصاد منجر به پر شدن راکتور اراک از سیمان شد!؛ باید به فکر چاره بود!
گفته اند کشور بحرانی می شود!

می گوییم هیچ گاه انقلاب اسلامی ایران را تهدید نکنید! چرا وقتی به نتیجه دلخواه و زیاده طلبی خود نمی رسید کشور بحرانی می شود؟! این انقلاب به پشتوانه مدیریت ولایی رهبری و انفاس قدسی شهدا از هر بحرانی عبور خواهد کرد و به دست صاحب اصلی خود امام عصر(عج) سپرده خواهد شد ان شاءالله.

گفته اند عدم احراز صلاحیت و رد صلاحیت دلسوزان نظام”بخوانید فتنه گران” مخالف مصالح نظام و فرموده رهبری پیرامون حضور حداکثری مردم و حتی مخالفان نظام است.

می گوییم رهبری فرمودند:” بنده گفتم کسانی که نظام را قبول ندارند رأی بدهند، نه اینکه کسی که نظام را قبول ندارد را بفرستند مجلس؛ در هیچ جای دنیا درمراکز تصمیم گیری کسی که اصل نظام را قبول ندارد راه نمی دهند.” (94/10/30)

گفته اند شورای نگهبان به نفع یک جریان خاص  تصمیم می گیرد،
می گوییم امام (ره)فرمودند:” هشدار می دهم تضعیف و توهین به فقهای شورای نگهبان امری خطرناک برای کشور و اسلام است. “( 63/2/25)

“إن حساب الله اعظم من حساب الناس/خطبه۴۰نهج البلاغه،قطعا حسابرسی خداوند از حسابرسی مردم سخت تر است!”

انتهای پیام/ش

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند