منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
شناسه خبر: 328209
گروه :خبر
20160605_103947

فرماندار شهرستان سیریک گفت: روستائیان پشتوانه اصلی سیاسی و اقتصادی در سطح جامعه می باشند و از طریق روستاها می توان اقتصاد کشور را دگرگون کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از آذینی ،سعیدالله مبارکی فرماندار شهرستان سیریک  در همایش دهیاران شهرستان سیریک اظهار کرد: دهیاران می توانند در اجرای سیاست های دولت با برنامه های کار آمد و تاثیر گذار  در بخش های اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی با همکاری با ادارات و نهادها برای پویایی جامعه نقش آفرینی داشته باشند.

 

وی افزود:  دهیاران نباید فقط منتظر واگذاری اعتبارات دولتی بر ساخت و ساز و اجرای طرح ها و پروژه های در سطح روستاها باشند بلکه باید بتوانند با مدیریت و بهره مندی از دیگر ظرفیت ها با مشورت و همفکری با اعضای شورای اسلامی و روشنفکران روستا در جهت تحقق و بهبود وضعیت روستا  تلاش و همکاری کنند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز کرد: با توجه به  نامگذاری سال  اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل و تاکید  مقام معظم رهبری بر اجرای سیاست ها ی اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی  و توجه به مقوله خودکفایی و کار آفرینی  با هدف کمک به توسعه روستا انجام شود.

 

فرماندار شهرستان سیریک بیان کرد: دهیاران می توانند در سطح روستاها از طریق ایجاد کارآفرینی در محیط روستا به ویژه در بخش کشاورزی  با شناسایی مزیت ها، ضعف ها و قوت های جوامع روستایی براساس برنامه ریزی راهبردی مناسب به توسعه اقتصادی روستا در کنار سایر شاخص ها کمک نمایند.

 

وی با بیان اینکه روستائیان پشتوانه اصلی سیاسی و اقتصادی در سطح جامعه می باشند اظهار کرد: از طریق روستاها می توان اقتصاد کشور را دگرگون کرد.

 

مبارکی اضافه کرد:با توجه به تحریم های ظالمانه دشمنان نظام دهیاران باید نسبت به پیگیری ایجاد طرح های جدید برای  اشتغالزایی مردم روستاها باشند تا با اجرای آنها روستاها از بن بست اقتصادی خارج شوند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند