منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۰۲
شناسه خبر: 370113
گروه :خبر
index

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان تصریح کرد:بخش اعظمی از جمعیت شهر بندرعباس به داخل آپارتمان ها رفته اند که موجب شده زندگی ایمن از مردم بندرعباس گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛غلامحسین شیری،مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان در مراسم روز شهرسازبا اشاره به هجمه هایی که موجب نابودی شهرها شده است، گفت:برخی از شهرداری ها و سوداگران ملک و املاک باعث نابودی شهر می شوند.

وی اظهار کرد: شهرداری های کشور بدلیل مشکلات اقتصادی و نداشتن درآمد پایدار  بالاجبار رو به تارکم فروشی آورده اند و از طرفی فضای سبز را برای ساخت و ساز بفروش می رسانند.

شیری با بیان اینکه کمیسیون ماده پنج نیز با صدور برخی مجوزها باعث نابودی شهرها می شود،تصریح کرد:زندگی ایمن از مردم بندرعباس گرفته شده  و بخش اعظمی از جمعیت این شهر به داخل آپارتمان ها رفته اند و آن فضای زندگی که در شهرهای ایمن بوده از مردم گرفته شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان از برنامه ریزی جامع برای هشت شهر بزرگ هرمزگان تا ۲۰ سال آینده خبر داد و افزود:آماده سازی ۲۰۰ هکتار زمین در بندرعباس آغاز شده و آماده سازی ۳۵۰ هکتار از زمین های بندرعباس در حال انجام است.

وی بیان کرد: با درآمدحاصل از آماده سازی ۳۵۰ هکتار از اراضی بندرعباس بخش اعظمی از  مشکلات بافت فرسوده بندرعباس تا سال آینده حل خواهد شد.

شیری با تاکید بر ایجاد زیرساخت ها طبق اصول روز شهرسازی اظهار کرد:یکی از این اقدامات برنامه ریزی در  اجرای این طرح تدارک سه خط لوله آب شرب، آب بهداشتی و فضای سبز صورت می باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان خاطرنشان کرد:اگر به دنبال شهر خوب هستیم باید سختی ها را تحمل کرد و کسب درآمد را از منابع دیگر جستجو کنیم.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور