منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۹
شناسه خبر: 270835
گروه :خبر
mizan ray melat

کاندید مجلس را میتوان از طرفداران آن شناخت.زمان آن گذشته که با وعده های بزرگ و مهمانی دادن نظر مردم را جلب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، همزمان با بحث ها و اخبار داغ انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور ، بازار آن در شهرستان بستک نیز حسابی داغ است.

حق انتخاب کاندید اصلح با مردم است و این امر میسر نمی گردد مگر اینکه پیش از زمان برگزاری انتخابات ٬ انتخاب کنندگان که مردم باشند ٬ معیارهای مشخصی را برای خود معین و تعریف نمایند.

بهانه ای شد تا به سراغ شهروندان بستکی برویم و گفتگویی صمیمی درخصوص ویژگی های یک نماینده اصلح داشته باشیم.

علی می گوید: ویژگی یک نماینده اصلح در ابتدا اینکه باید تابع ولایت فقیه و ملتزم به قانون اساسی باشد و به تعهداتی که به مردم داده پایبند باشد.در همه امورات صادق و با مردم در ارتباط باشد و مشکلات مردم را از نزدیک حس کند.

شهروند دیگری می گوید: نماینده نباید تعهدی به شخص داشته باشد ، بلکه متعهد به یک شهرستان بوده و بین شهرهای شهرستان و حوزه انتخابیه خود تفاوت و تبعیض قائل نشود.دارای بینش سیاسی و علمی باشد ، قانون را بشناسد و به آن عمل کند و تحت تاثیر شخص و افراد خاصی قرار نگیرد.

سعید گفت: انتخابات که می رسد جای برخی کاندیدا مجالس شادی و عزای مردم است.نماینده باید به حرف دل مردم گوش دهد تا با رفع نیازهای شهر بتواند خدمتی کرده باشد نه اینکه پیش روی انتخابات جهت کسب آرا خودنمایی کند و وعده های پوچ بدهد.

دیگر شهروند بستکی با اشاره به موقعیت شهرستان گفت: کاندید مجلس را میتوان از طرفداران آن شناخت.زمان آن گذشته که با وعده های بزرگ و مهمانی دادن نظر مردم را جلب کرد.

شهروند دیگری که خودش را معرفی نکرد گفت: یک نماینده باید سابقه سیاسی و مدیریتی داشته باشد.چون مجلس جای آزمون و خطا نیست.مجلس جای تصمیم گیری برای بهبود شرایط مردم است.صرفا کسی که با فقرا عکس یادگاری داشته باشد اصلح نیست.

محمد می گوید: این مردم انقلابی به بلوغ سیاسی کامل رسیده اند.یک نماینده باید عادل ، آگاه ، دارای بینش سیاسی قوی ، باهوش و سخنور ، پایبند به قانون اساسی و ولایت فقیه باشد.او باید صدای مردم در مجلس شورای اسلامی باشد.

یوسف می گوید: نماینده باید حافظ نظام و انقلاب باشد و از حقوق مردم دفاع کند.

شهروند دیگری هم در این رابطه می گوید: نماینده باید خاکی باشد طوریکه بتوان مشکلات را بدون هیچ قید و بندی با وی درمیان گذاشت.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند