منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۹
شناسه خبر: 198630
گروه :خبر
حجت الاسلام پروین
 

رئیس تبلیغات اسلامی بشاگرد :

مردم اجازه بازدید از مراکز نظامی را نمی دهند

رئیس سازمان و تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد گفت: بر فرض مثال اگر اجازه بازدید از تاسیسات نظامی از سوی مذاکره کنندگان به ۱+۵ داده شود این مردم ایران هستند که به هیچ عنوان این اجازه را به غربی ها نمی دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت‌الاسلام صابر پروین رئیس سازمان و تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد در گفتگو با خبرنگار بشاگرد نیوز‍ گفت: در مذاکرات دولت با حمایت‌ های ملت با هوشمندی و قاطعیت وارد مذاکره شود و دشمنان هم بدانند که در این راه مردم ایران به جز سخن مقام معظم رهبری به سخن دیگری گوش نخواهند داد.

 

حجت الاسلام پروین اظهار داشت: چیزی که برای مردم کشور در زمینه مذاکرات مهم است و باید تیم مذاکره کننده نیز بر روی آن توجه داشته باشد، حقوق هسته‌ای ملت ایران است.

 

وی افزود: مهم‌ترین خواسته ۱+۵ عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ ای است و از آغاز پروژه هسته‌ ای دولت ایران به دنبال دستیابی به بمب اتم نبوده و نیست و با این وجود بازهم در مذاکرات این مسئله مطرح شد.

رئیس تبلیغات اسلامی بشاگرد گفت: فتوای مقام معظم رهبری ملاک و سند ادعای ما است و کشورهای غربی نیز در این روند تعهد کرده اند تا تمام تحریم‌های ناعادلانه‌ ای که علیه ملت ایران است به یک‌ باره بردارد و این مسئله نتیجه‌ ای است که همه مردم ایران از مذاکرات می خواهند.

صابر پروین عنوان کرد: بسیاری از کشورها پروتکل الحاقی را امضاء و تصویب کرده اند و به مرحله اجرا رسانده‌اند اما هیچ‌ کشوری اجازه بازرسی از مناطق نظامی‌ را به آژانس نداده‌اند و اگر بر فرض مثال این اجازه از سوی مذاکره کنندگان به ۱+۵ داده شود این مردم ایران هستند که به هیچ عنوان این اجازه را به غربی ها نمی دهند و به شدت برخورد خواهند کرد.

حجت الاسلام پروین افزود: دولت سنای آمریکا هنوز به دنبال زیاده خواهی و سنگ‌ اندازی در مسیر مذاکرات است، به همین منظور مردم ایران معتقداند که آمریکایی‌ ها هیچ گاه  مورد اعتماد نیستند.

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد