منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
شناسه خبر: 362251
گروه :خبر
139410041820024236785744-346x256

استاندار هرمزگان اظهار کرد:استان هرمزگان با وجود تمامی کمبودها موفقیت های چشمگیری به دست آورده است و به الگوی همزیستی مسالمت آمیز تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛جاسم جادری استاندار هرمزگان در جلسه شورای اداری استان هرمزگان با رویکرد اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، با اشاره به بهره برداری از پروژه های بزرگ صنعتی در هرمزگان، گفت: این طرح ها توانایی های تولیدی و زیربنایی در استان را ارتقا داد و امید و نشاط را برای مردم استان هرمزگان به ارمغان آورده است.

وی افزود: استان هرمزگان در دولت یازدهم با وجود تمامی کمبودها به شهادت آمارها موفقیت های چشمگیری به دست آورده است و هرمزگان امروز به الگوی همزیستی مسالمت آمیز تبدیل شده است.

استاندار هرمزگان اظهار کرد: پروژه های بزرگی که امروز در هرمزگان به بهره برداری رسیدند پیام آور توسعه و مکمل زیرساخت های تولیدی و خدماتی کشور هستند که افتتاح این طرح ها نشان از توجه ویژه دولت به هرمزگان دارد.

و افزود: دولت یازدهم با بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود در استان شکوفایی و عزت هرمزگان را در دستور کار قرار داده است و هرمزگان با ظرفیت های کم نظیر، استانی مهم و مستعد در تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می رود.

جادری خاطرنشان کرد: یکی از اولویت های کلان در هرمزگان را مردمی کردن اقتصاد برشمرد و با سیاست های اقتصاد مقاومتی در قالب طرح ها و پروژه های متعددی در هرمزگان عملیاتی شده است.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است