منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۲
شناسه خبر: 284660
گروه :خبر
139405171053584405835644

هر کس در زندگی روزمره خود دچار مشکلاتی است که مطمئنا قسمتی از آن را با حقوق خود جبران می کند ولی راننده های شرکتی مخابرات استان هرمزگان 6 ماه است که حقوقشان پرداخت نشده و با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از راه دانا ، زمانی که در حال رانندگی هستیم یا حتی در کنار خیابان ایستاده ایم منتظر تاکسی رانندگی بعضی افراد فکرمان را درگیر می کند و باعث می شود بدون اندیشیدن به وضعیت حال حاضر آن ها که ممکن است هر کدام چه مشکلاتی دارند فقط قضاوت نا برابرانه می کنیم و حتی این مسئله در جاده ها هم کاملا قابل مشاهده است.

 

 

در واقع با کمی تامل و کنکاش در وضعیت فعلی عوام مردم می توانیم به این نتیجه برسیم که هر فرد در زندگی شخصی و کاری خود دچار بحران هایی است.

 

 

یکی از این بحران ها که در حال حاضر گریبان تعدادی از راننده های سخت کوش و پایدار جاده های هرمزگان را گرفته 6 ماه حقوق معوقه راننده های شرکتی مخابرات هرمزگان است که با تلاش و سعی در انجام صحیح وظیفه خود و برای بازدهی کارشان مجبورند حتی چند روز در هفته خانواده های خود را نبینند، این تعداد که در حال انجام وظیفه هستند در حال حاضر 6 ماه حقوقو معوقه دارند که از هر جهت بخواهیم به آن توجه کنیم متوجه میشویم که هیچ راه میانبری برایشان دیگر نمانده و در واقع زندگی بسیار پر مشکلی دارند.

 

 

هر چند که این مسئله از دید استاندار محترم بندرعباس آقای جادری پنهان نمانده و ایشان به شدت از این مسئله مکدّر هستند حتی ایشان در دیدار اخیر مدیر عامل مخابرات استان هرمزگان آقای سیر رهام حسینی و وزیر ارتباطات آقای محمود واعظی این مسئله مهم را متذکر شدند و ایشان فقط با گفتن یک جمله که در حال پیگیری هستیم هنوز جوابی نداده اند و این مسئله باعث تعلل خاطر این زحمتکشان است.

 

هر کس در زندگی روزمره خود دچار مشکلاتی است که مطمئنا قسمتی از آن را با حقوق خود جبران می کند ولی این عزیزان سخت کوش 6 ماه است که از حق خود محرومند.

 

اگر هر کدام این مسئولین مربوطه به این مسئله رسیدگی می کردند و به این مورد کمی اورژانسی تر توجه می کردند حتما تا الان به نتایجی رسیده بودند و این بندگان خدا هم از ضرری که در این چند ماه متحمل شده اند را کمی جبران می کردند.

 

خیلی از مشکلاتی که در ارتباطات خطی در اطراف دور و نزدیک پیش می آید را با همین عزیزان می توان سریع رسیدگی کرد زیرا اینان هستند که با به خطر انداختن جان خود و رانندگی طولانی در ماموریت های مختلف همین مشکلات مخابراتی را حل و فسخ کرده تا همه ی ما بتوانی بیشتر کارهای روزمره خود را به آسانی و سهولت یک تماس به سرانجام برسانیم.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی