منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
شناسه خبر: 258771
گروه :خبر
13940530000175_PhotoA

نماینده آیت‌الله سیستانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز عراق بر لزوم بازپسگیری اراضی این کشور از دست گروه تروریستی داعش و بازگرداندن آوارگان به این مناطق تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «سید احمد صافی» نماینده آیت‌الله سیستانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز عراق در صحن شریف حسینی اعلام کرد که طیف‌های سیاسی در عراق حامی نیروهای امنیتی باشند.

 مسئولان مربوطه در عراق باید بازپسگیری اراضی از داعش و بازگرداندن آوارگان به این مناطق را در اولویت قرار دهند.

وی با بیان این مطلب افزود: «قهرمانان امروز جنگ دشواری برای آزادسازی شهر الرمادی دارند و با دشمن ظالمی مواجه هستند که کمترین ضوابط اخلاقی را نیز رعایت نمی‌کند».

نماینده آیت‌الله سیستانی تأکید کرد، دشمن اجازه نمی‌دهد خانواده‌ها و افراد غیر نظامی از شهر الرمادی خارج شوند و از آنان به عنوان سپر انسانی استفاده کرده و همین مسئله باعث شده است که کار نیروهای عراقی برای آزادسازی این شهر دشوار شود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است