منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۹
شناسه خبر: 210583
گروه :خبر
image333963

فانی با اشاره به مصوبه مجلس اظهار داشت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، در هر آزمونی که آموزش و پرورش برگزار می کند، مربیان پیش دبستانی باید در اولویت باشند و ما با این درصد افزایش نمره، این اولویت را برای آنها قائل شدیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، علی اصغر فانی با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص مقررات سنی شرکت کنندگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: هرکسی بخواهد در کشور استخدام بشود تابع یک سری مقرراتی است که سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تعیین کرده است.
وی تصریح کرد: اگر شخصی در سن چهل سالگی بخواهد استخدام بشود؛ با احتساب سی سال خدمت و یک سال آموزش در دوران بازنشستگی به سن ۷۱سال می رسد و بدیهی است شخصی با سن۷۱سال نمی تواند خدمات خوبی را ارائه کند بنابراین سقف سنی برای ورود به آزمون های استخدامی برای لیسانس ها۳۰ سال و برای فوق لیسانس ها۳۵ سال تعریف شده است.
وزیر آموزش و پرورش در خصوص معلمان پیش دبستانی گفت: ما در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اولویتی را برای معلمان پیش دبستانی قرارداده ایم که هر نمره ای را کسب کنند با توجه به سنوات حضور در آموزش و پرورش در سالهای گذشته، تا سقف ۲۰ درصد به نمره آنها اضافه می شود.
فانی ادامه داد: مصوبه مجلس شورای اسلامی هم همین است؛ در هر آزمونی که آموزش و پرورش برگزار می کند، مربیان پیش دبستانی باید در اولویت باشند و ما با این درصد افزایش نمره، این اولویت را برای آنها قائل شدیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند