منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۵۹
شناسه خبر: 224664
گروه :خبر
IMG_9320

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه فضای مجازی را به بزرگترین سلاح تهاجم فرهنگی دانست و گفت : مربیان پرورشی، نیروهای توانمند و کلیدی پدافند تهاجم فرهنگی هستند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به  نقل از  مروارید نیوز ، غلام شهبازی احمدی در جلسه معاونین و مربیان پرورشی مدارس ضمن تقدیر از فعالیت های حوزه پرورشی و امور تربیتی در سال گذشته و گرامیداشت هفته دفاع وقدس و تبریک اعیا بزرگ مسلمین جهان، گفت : امروزه فضای مجازی به بزرگترین سلاح تهاجم فرهنگی تبدیل شده است و برای آسیب رساندن به جوامع خصوصا جامعه جوان،بسیار برنامه ریزی شده است، در این بین وظیفه خطیر معلمان و مربیان پرورشی است که با آمادگی کامل خود و آگاهی دادن به دانش آموزان ، جامعه را از آسیب ها محافظت نمایند.

 
وی افزود : شما مربیان پرورشی، نیروهای توانمند و کلیدی پدافند تهاجم فرهنگی هستید.

 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: کار مربیان پرورشی بسیار مقدس است و مسلما قدم برداشتن در راه خدمت به دین در نزد خداوند بی مزد نمی ماند.

 
شهبازی در بخشی از سخنانش گفت: در برنامه های پرورشی، دانش آموزان را اجبار نکنید و آنها را در انتخاب آزاد بگذارید و سعی کنید با روشهای جذب ،آنها را به انجام فرایض دینی و تکالیف دعوت کنید و این امر با شرکت دادن دانش آموزان در همه فعالیت ها و بالا بردن اعتماد به نفس آنها، سریعتر به نتیجه می رسد.

 
وی در ادامه افزود: خوشبختانه لطف خدا شامل مردم این منطقه شده که با وجود فعال حوزه علمیه، بسیاری از فعالیت های دینی و مذهبی به صورت خود جوش و هدفمند انجام می گیرد و مربیان پرورشی نیز با تعامل و همسو شدن با حوزه ، خدمات و فعالیت های خود را گسترده تر سازند، تا مدارس پویاتر و دانش آموزان شکوفاتر شوند.

 

 
در ادامه جلسه جواد رفسنجانی معاونت پرورشی و فاطمه پولادی کارشناس سازمان دانش آموزی به تفسیر و توجیه مباحث تخصصی حوزه پرورشی و امور تربیتی پرداختند.

 

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است