منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۷
شناسه خبر: 362533
گروه :خبر
%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86%db%8c
 

رییس آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان:

مراکز فراگیر هرمزگان افزایش می یابد

رییس آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان گفت: در تلاشیم تا با هماهنگی مدیر کل کانون و سازمان آموزش و پرورش استثنایی مراکز فراگیر استان را گسترش دهیم.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شهباز بارانی در مراسم گرامیداشت روز عصای سفید در جمع کودکان و نوجوانان با اختلال بینایی که به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان برگزار شد، اظهار داشت: روشندلال عزیز ما نیاز به ترحم ندارد و جامعه باید بدانند که این عزیزان بسیار توانمند و موفقند.

وی ضمن تقدیر از عملکرد مثبت کانون فراگیر بندرعباس بیان داشت: طی دو سالی که از افتتاح کانون فراگیر بندرعباس می گذرد شاهد تلاش مربیان این مرکز برای کودکان دارای نیاز ویژه بوده ایم.

رییس آموزش و پرورش استثنایی هرمزگان همچنین به موفقیت های اخیر دانش آموزان مدارس استثنایی در مسابقات ورزشی و جشنواره های کشوری اشاره و افزود: خوشبختانه در سطح کشوری استان از جایگاه خوبی برخوردار است.

بارانی عملکرد کانون پرورش فکری در بخش فراگیر را قابل تقدیر دانست و گفت: در تلاشیم تا با هماهنگی مدیر کل کانون و سازمان آموزش و پرورش استثنایی مراکز فراگیر استان را گسترش دهیم.

فاطمه غفاری سروستانی مسئول کانون فراگیر بندرعباس نیز قصه ” بزو و میشو” از سری داستانهای کهن ایرانی را به گویش شیرازی قصه گویی کرد.

این قصه که از مجموعه سیمرغ قصه های مردم ایران می باشد با تاکید بر صدا برای تقویت حس شنوایی کودکان و مشارکت گیری از کودکان نابینا در پیشبرد قصه برای این کودکان مناسب سازی شده بود.

هانیه حسن پور عضو روشندل مرکز فراگیر قصه نیز ” لویی بریل ” را قصه گویی کرد.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور