منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۲۸
شناسه خبر: 202423
گروه :خبر
IMG_3602

مدیر کمیته امداد بستک با بیان اینکه مراکز نیکوکاری پل های ارتباطی بین مردم و کمیته امداد هستند افزود : این مراکز که با محوریت مساجد در شهرستان راه اندازی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ، پرویز هاشمی پور در حاشیه مراسم تجلیل از خیرین به خبرنگار جهانگیریه گفت : کمک مردم و خیرین به مددجویان امداد محدود به حمایت‌های مالی از مددجویان نیست.

 

وی گفت : خیرین و نیروهای افتخاری کمیته امداد با تخصص‌های مختلف می‌توانند ضمن حضور در در دفاتر امداد و مراکز نیکوکاری مستقر در مساجد و محلات و واحد مشارکتهای مردمی  نسبت به همکاری با این نهاد اقدام کنند.

 

ایشان تصریح کردند : امکان فعالیت امدادیاران در مراکز نیکوکاری با تخصص‌های مختلف و با بسترسازی لازم صورت گرفته است.

 

هاشمی پور مراکز نیکوکاری را پل ارتباطی بین مردم و کمیته امداد عنوان کرد و افزود : این مراکز که با محوریت مساجد در شهرستان راه اندازی شده است که توانسته از ابتدای تاسیس تاکنون خدمات خوبی را به نیازمندان شهرستان ارائه کند.

 

مدیر کمیته امداد تاکید کرد : کمک های جمع‌ آوری شده بین خانوارهای نیازمند در قالب مختلف اکرام ، اطعام و کمک‌های موردی توزیع می شود.

 

وی به خدمات این نهاد اشاره کرد و یادآور شد : کمیته امداد فعالیت‌های خود را با محوریت توانمندسازی خانواده‌ها آغاز کرده و برنامه‌های اقتصادی ، آموزشی ، و فرهنگی بسیاری را در این راستا برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.

 

 

انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی