منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۰
شناسه خبر: 182992
گروه :خبر
IMG-20150502-WA0010-168x300

مراسم روز معلم با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و رییس آموزش و پرورش جناح و مسولین محلی در جناح برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه فرهنگ و هنر استان هرمزگان ،کرم پور مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان در مراسم تجلیل از معلمان نمونه جناح ضمن یاد و گرامیداشت شهید مطهری گفت: نگاه به معلم نگاهی هویتی است و هر کس که معلم می شود در او دگرگونی هویتی و شخصیتی اتفاق می افتد که نتیجه آن رسیدن به مرتبه ای بالاتر از وجود و انسانیت می رسد.

وی با بیان اینکه مردم می توانند نظارت عالیه بر آموزش و پرورش داشته باشند اظهار کرد : مهمترین سرمایه آموزش و پرورش نیروی انسانی است.
کرم پور گفت :مدرسه خانه دوم دانش آموزان و معلم عضوی از همین خانه آشنا است و تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم بهترین دستاورد برای هر سرزمین، ملت و کشور به حساب می آید.
وی با اشاره به سهم و نقش معلمان در پرورش روحیه تعالی و پیشرفت بشر تصریح کرد: حق شناسی از مقام معلم وظیفه عام و خاص است و جایگاه معلمان را در هیچ زمان و دورانی نمی توان نادیده گرفت.
وی افزود: معلم کسی نیست که در مقایسه با دانش آموزان اطلاعات بیشتری داشته باشد او یک راهبر و راهنمای تربیتی برای متربیان است ،معلم یک دوست حقیقی است . وی عنصری حریص به مقوله یاددهی و یادگیری است. معلم برانگیزاننده و یک اصلاح گر است .

 

ناصر چمن پیرا رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه جناح مثلت اقتدار و اعتبار معلمی را انسان پروری ، آینده سازی و دانش آوری دانست و تصریح کرد: در دانشگاه فرهنگیان به قدر بضاعت خواهیم کوشید معلمان به انقلاب هویتی و شخصیتی برسد و حیات طیبه را بتوانند تجربه کنند .

 

چمن پیرا دانشگاه فرهنگیان را رکن تعالی و تحول در نظام تعلیم و تربیت دانسته و یادآور شد: مدارس باید به یک سازمان یادگیرنده تبدیل شوند.

 

گفتنی است : در پایان از ۱۵معلم جناح تقدیر شد.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است