منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۸
شناسه خبر: 181806
گروه :خبر
Picture 086

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حاجی آباد به مناسبت گرامیداشت روزملی خلیج فارس اقدام به برگزاری مراسم جشن باشکوهی درپارک دولت با بحضور اقشارمردم و مسئولین نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم حاجی آباد،  اصغرجهانگیری فرماندارحاجی آباد خلیج فارس را نماد حقانیت جمهوری اسلامی ایران نامید و گفت:  بعضی ها قدرت نظامی ایران را تهدیدی برای کشورهای همسایه می دانند در صورتیکه ایران کشوری است صلح جو و با تمام کشورهای همسایه رابطه ای برادرانه و دوستانه دارد .

وی افزود: ایران  با هرکس که بخواهد به تمامیت ارضی کشورمان تعرض نماید با قدرت مقابلش می ایستد و ازخاک و آب کشورمان دفاع می نماید.

در ادامه نماینده ولی فقیه در سپاه حاجی آباد افزود: دشمنان نظام و اسلام بخاطر ویژگی خاص خلیج فارس که نگین منطقه شناخته شده چشم طمع به آن دوخته اند به همین جهت هویت فرهنگی و تاریخی کشورمان به خصوص خلیج فارس را هدف قرار دادند و به دنبال تحریف نام خلیج فارس هستند.

خراسانی پورسرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد هدف از برگزاری این مراسم را گرامی داشت این روز ملی دانست و اظهارنمود که ماجامعه فرهنگی و هنری حاجی آباد بعنوان یک سرباز کوچک با برگزاری چنین مراسمات ملی و میهنی از آرمانها و اهداف انقلاب اسلامی کشور حمایت می کنیم . از دیگر برنامه هادر این مراسم  پخش  کلیپ خلیج فارس واجرای  سرود وموسیقی توسط گروه صاحبدلان می باشد .

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است