منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۳۸
شناسه خبر: 186264
گروه :خبر
n00085596-b

مراسم جشن دانش‌آموختگی 150 نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد بندرعباس با حضور مسئولین این دانشگاه در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،صمد حمزه‌ئی،رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در مراسم جشن دانش‌آموختگی 150 نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد بندرعباس با بیان اینکه دانشگاه پیام نور بندرعباس از کیفیت آموزشی بالا و منابع استاندارد برخوردار است اظهار کرد: مدرک دانشگاه پیام نور همچون برخی دانشگاه‌ها که به سهولت مدرک را در اختیار دانشجو قرار می‌دهند، کم اعتبار نیست.
وی با بیان اینکه ممکن است معدل برخی از دانشجویان دانشگاه پیام نور، به ظاهر معدلی پایین باشد تصریح کرد: ارزش‌ معدل و درس‌خواندن دانشجویان در دانشگاه پیام نور، با معدل بالا دانشجویان در خیلی از دانشگاه‌هایی که کیفیت لازم را ندارند قابل مقایسه نیست و بالاتر است.
رئیس دانشگاه پیام نور استان هرمزگان اضافه کرد: امسال دانشگاه پیام نور به لحاظ کیفیت منابع آموزشی، کیفیت دروس، کیفیت امتحان‌ها و کیفیت آموزش رتبه اول کشور را کسب کرد.
دکتر مصدقی رئیس دانشگاه پیام نور بندرعباس نیز در این مراسم با بیان اینکه امروز دانشگاه پیام نور یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی کشور است گفت: مدرک این دانشگاه جز معتبرترین مدرک‌های دانشگاهی در سطح کشور است.
وی با بیان اینکه روزی دانشگاه پیام نور، دانشگاهی ضعیف شمرده می‌شد تصریح کرد: پیش از این تصور برخی این بود که دانشگاه پیام‌نور تنها ویژه افراد کارمند و مسن است.
دکتر مصدقی با بیان اینکه امروز دانشگاه پیام نور، دانشگاهی زنده و پویا است، خطاب به دانشجویان اظهار کرد: این سرزندگی و پویایی به جهت حضور دانشجویانی پرتلاش و کوشا چون شما بود.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان